XRP’nin Piyasa Değeri İkizler’de Anlık Olarak Trilyonlarca Dolara Yakınlaştı

0 37

XRP'nin Piyasa Değeri İkizler'de Anlık Olarak Trilyonlarca Dolara Yakınlaştı

XRP, kripto para borsası Gemini’de geçici olarak 50 dolar yükseldi ve bu, tokenin piyasa kapitalizasyonunu yalnızca bir süreliğine de olsa çalarca fırlattı.
birkaç dakika.

Kriterler, diğer borsalardaki spot piyasalarla hemen pariteye dönmeden önce Perşembe günü 20:30 pm UTC’de birkaç dakikalığına bu seviyelere yükseldi.

Düzeltilmesi birkaç saniye süren dizi, büyük koruyucular, bir alıcının aşırı büyük bir piyasa emri vermiş olabileceği – aşırı derecede yüksek bir fiyatla doldurulmuşan – Gemini’de bir tokenin yeniden listelenmesinden sonraki yerde düşük likiditenin bir sonucuydu.

Bu nedenle, fiyat sohbeti kurallarına göre, XRP en az birkaç saat boyunca genel olarak daha yüksek görüntüler işlem gördü.

XRP'nin Piyasa Değeri İkizler'de Anlık Olarak Trilyonlarca Dolara Yakınlaştı

Bazı piyasa gözlemcileri, bir satıcının XRP başına 50 Dolar değerinde sahte bir sipariş süresinin ve bu siparişin, ticaretin “şişman parmaklı” olacağını bir alıcı tarafından istemeden doldurulduğunu belirtti.

Piyasa derinliği verileri, İkizler’deki XRP likiditesinin sonunun düşük olması ve borsada fiyatların %2 oranında hareket gerçekleştirmesi için yalnızca 37.000 $’lık bir sipariş verilmesi bekleniyor. Buna karşılık, Binance’teki aynı fiyat hareketi en az 2,2 milyon dolar gerektirecektir.

Jetonlar, Temmuz ayında Ripple Labs ağırlıklı olarak mahkeme kararının ardından Gemini’de yeniden listelendi ve hakimler “dijital varlık borsalarında XRP’nin teklif ve satışının yatırım sözleşmelerinin teklifin satışını gerçekleştirmediğine” karar verdi. Daha önce Ripple Labs’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yeterli kayıt olmadan ABD’li şifreli bir güvenlik olan XRP sattığı iddia edilmişti.

Bu yazının yazıldığı sırada, XRP 63 sentten işlem görüyordu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com