Shiba Inu Bucks Kripto Piyasası, Shibarium Dağıtımı Öncesinde Durgunlaşıyor

0 25

Shiba Inu Bucks Kripto Piyasası, Shibarium Dağıtımı Öncesinde Durgunlaşıyor

Shiba Inu (SHIB) belirteçleri, bitcoin (BTC) için en düşük volatilite koşullarından bazılarının geçen hafta en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer aldı.

Bitcoin ve eterdeki (ETH) nominal kazançlara kıyasla, tokenler geçen hafta boyunca yaklaşık %20 oranında geri döndü. Alternatif para birimleri arasında, kullanılan kategoriler üzerinde sadece rollbit (RLB) ve unibot (UNIBOT) tarafından daha yüksek getiri elde edildi.

İşlem hacmi Perşembe günü 24 kez bir süre içinde 315 milyon dolara ulaşarak Şubat ayının bu yana en yüksek noktasına ulaştı. Kripto analitik şirketi Kaiko, bu hafta başlarında Shiba Inu’da artan geliştirici becerilerine işaret etti ve bu da fiyat hikayelerinin sebepsiz olmadığını gösteriyor.

Sponsor Reklam

Merkezi olmayan bir finans merkezi olmak için yarışan göğüs koin tüccarları, Shiba Inu merkezli bir blok zinciri olan Shibarium’un bu ayın sonlarında lansmanından önce muhtemelen token satın alıyorlar. Geliştiricilerin geçen hafta dijital kimlik doğrulamasını Shibarium da dahil olmak üzere rehberlik edecek tüm Shiba Inu geliştirmelerine bağlayacaklarını söylemesiyle son zamanlardaki yükseliş hisyatı geldi.

Öz-egemen kimlik veya SSI olarak geçici kimlikler, pasaportlar ve ehliyetler gibi kimlik belgelerinin dijital ikinci sertifikasıdır. Dijital dünyada, SSI’nın kayıtlı kişisel verileri ve çevrimiçi aktarım üzerinde daha fazla kontrol görüntüsü olduğu söyleniyor.

Geliştiriciler, Kanada ve Avrupa Birliği’nde dijital kimliklere ve veri korumasına artan ilginin, Shiba Inu’yu diğer blok zincirlerine kıyasla daha ciddi ve uyumlu bir proje olarak görmeye yardımcı olabileceğini söyledi.

Geliştiriciler daha önce Shibarium’un metaverse ve oyun uygulamalarına odaklanacağını, özellikle de misli olmayan token (NFT) sektörünün önümüzdeki yıllarda ısınmasını beklediğini söylemişlerdi. Shibarium için bir test blok zinciri, Temmuz ayı beklentileri tahmini 16 milyon cüzdandan 27 milyon işlemle geçen aylarda bir etkinlik gördü ve bu da ağa yönelik canlı sonucunu gösteriyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com