Toshi, Coinbase’in Temel Blok Zincirinde Tüccarlar Arasında Anahtar Para Oyunu Olarak Ortaya Çıkıyor

0 46

Toshi, Coinbase'in Temel Blok Zincirinde Tüccarlar Arasında Anahtar Para Oyunu Olarak Ortaya Çıkıyor

Coinbase’in kurucusu Brian Armstrong’un kedisinin adını taşıyan bir token, daha önce Twitter olan sosyal medya uygulaması X’teki tüccarlar arasındaki sohbete göre, yaklaşan Base blok zincirinde önde gelen bir göğüs madeni para oyunu olarak hızla ortaya çıkıyor.

Armstrong, evcil hayvanının adını geçen yıl bir podcast’te açıkladı ve ismin Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’dan türetildiğini söyledi. Diğer kedisinin adı Mochi’dir.

Kulağa saçma gelse de, tacirler toshi (TOSHI) belirteçlerine büyük para yatırıyorlar. Tüccarlar, son 24 saat içinde Base ağındaki merkezi olmayan bir borsa olan SushiSwap’te yaklaşık 10 milyon dolar değerindeki göğüs parasını takas etti ve ticaret çiftine 1 milyon doların üzerinde eter likiditesi sağladı.

Verilere göre, bazı adresler Cuma sabahı tek bir işlemde to değerinde cari fiyatları 16.000 $ değerinde 8 eter (ETH) satın aldı.


Tüccarlar, 16.000 $’a varan toshi jetonları satın alıyor. (DEX Araçları)

Bu tür bir çılgınlık muhtemelen, son yıllarda Shiba Inu köpek ırkı tohumları iki popüler token olan dogecoin (DOGE) veya shiba inu’nun (SHIB) yükselişini taklit etmeyi insan tüccarları tarafından yönlendiriliyor.

“Memecoin’ler, hiper spekülatif ve kullanıma yönelik bir kripto belirteçleri sınıfıdır. Kripto borsası BTSE’nin COO’su Jeff Mei, bir Telegram mesajında ​​ödedi. “Bununla birlikte, her yatırımcının kendi riske girişi vardır ve oynaklıktaki bu dalgalanmalar, karları da kilitlemek için mükemmel sunumlar sunuyor.”

Kripto borsası Coinbase tarafından OP Stack üzerinde inşa edilen Base, Temmuz başlarında geliştiriciler için yayına girdi, böylece bu yıl içinde bir lansmandan önce uygulamaları ve blockchain tabanlı ürünleri test edebilirler. Resmi olarak 9 Ağustos’ta yayına girmesi planlanıyor.

Ancak geçen hafta viral göğüs madeni para kel (BALD) ihraç edilmesi, tacirlerin, Base blok zincirine tek yönlü bir köprü açıklığı 66 milyon dolardan fazla göndererek, büyük boyutlu getirme arayışında resmi lansmandan önce attığını gördü.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com