OTC Masalarındaki Bitcoin Tutarları 150 Milyon Dolara Düştü: Glassnode

0 52

OTC Masalarındaki Bitcoin Tutarları 150 Milyon Dolara Düştü: Glassnode

Kurumsal faaliyet için bir vekil olan tezgah üstü (OTC) masalara bağlı adreslerde sıcaklık bitcoin miktarı, 15 Haziran’dan bu yana en düşük seviyede geriledi.

Perşembe günü, sözde OTC masa bakiyesi 5.138 BTC, yani BTC’nin 29.225 $’lık mevcut piyasa fiyatı üzerinden yaklaşık 150 milyon $ olarak gerçekleşti. Glassnode tarafından izlenen veriye göre bu, Haziran sonundaki bir yılın en yüksek seviyesi olan 7.697 BTC’den %33’lük bir düşüş.

Bitcoin’in piyasa değeri %84 artarken, ilk yarıda çetele %156 arttı ve o sırada bazı gözlemciler tırmanışı yükseliş olarak nitelendirdi. Ark Investment Management’ın Haziran raporunda, “Bizim görüşümüze göre, OTC masalarındaki artan bakiyeler, ekonomi ve diğer büyük sermaye yöneticilerinin giderek daha fazla bitcoin’e odaklandığını gösteriyor” dedi.

Kripto yatırımcıları, geleneksel piyasa muadilleri gibi, bir borsada veya tezgah üstü bir masada işlem yapabilir. Borsa, ticari bölümler arasında emirleri eşleştirmeen bir aracı görevi görür. Bir OTC masasında, ticaret doğrudan iki taraf arasında gerçekleşir ve bunlardan biri tipik olarak masanın kendisidir.

Yüksek yönetici tüccarlar ve kuruluşlar, kuruluşun piyasa fiyatını etkilemekten kullanım için genellikle OTC masalarıyla ilgilenir. Bu nedenle, OTC masalarındaki kullanımların büyük, bilgili tacirlerin potansiyeline yansıttığı söylenmektedir. geçmiş bazı analistler, OTC masa bakımlarındaki yolculukları ve geçişleri madencilerin madeni para zulalarını oluşturma/tüketme niyetleriyle tutulmadılar.

Bununla birlikte, masa dengelerindeki değişikliklerden kesin sonuçlara varmak, adres çevresindekilere maruz kalmaları için nesneleri olabilir. Ayrıca, bakiyenin kendisi, masanın müşterileri adına para biriktirip biriktirmediğini veya tasfiye etmek isteyip istemediğini yansıtmaz.

Haber Bülteni Crypto is Macro Now’ın yazarı Noelle Acheson, CoinDesk’e giderken demeçte, “OTC masalarının BTC biriktirmesi, elde etmek adına satın alabildikleri VEYA bu, BTC’lerini satılmak üzere OTC masalarına aktardıkları anlamlara gelebilir.”

Feragatname: Bu makale, yalnızca okuyucuyu doğru bilgilerle bilgilendirmek amacıyla CoinDesk gazetecileri tarafından yazılmış ve düzenlenmiştir. Glassnode’dan bir bağlantıya tıklarsanız, CoinDesk komisyonu kazanabilir. Daha fazlası için bkz. Etik Politikası .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com