Shiba Inu Açık Faizi 100 Milyon Doları Aştı, Bitcoin İçin Kırmızı Bayrak Yükselti

0 33

Shiba Inu Açık Faizi 100 Milyon Doları Aştı, Bitcoin İçin Kırmızı Bayrak Yükselti

Yatırımcılar, bitcoin satıcıları için bir uyarı levhası olarak mem odaklı kripto para birimi Shiba Inu’ya (SHIB) yeniden para akıtıyor.

Veri kaynağı Coinglass’a göre, Binance’in SHIB önceki işlemlerine olan açık ilgi bu ay iki kattan fazla artarak 101,65 milyon dolara ulaştı ve 5 Şubat’tan bu yana en yüksek havaalanına ulaştı. SHIB işlemleri, 25x’e kadar kaldıraçla sözleşme başına 1000 SHIB tutamaz.

Sponsor Reklam

SHIB’in piyasa değeri, kullanan bir katman 2 lansmanının kripto para biriminin göğüs madeni para etiketinden kurtulmasına yardımcı olacağına iyimserliğiyle yaklaşık %32 artarak 6.58 milyar yükseldi.

Piyasa kapitalizasyonundaki büyümenin yanı sıra açık pozisyondaki gösteri, SHIB düzenine yeni para penceresinden olduğunu gösteriyor. Bu senaryo, piyasa sürelerine göre önde gelen kripto para birimi olan bitcoin’de tarihsel olarak zayıflığının habercisi olmuştur.

Shiba Inu Açık Faizi 100 Milyon Doları Aştı, Bitcoin İçin Kırmızı Bayrak Yükselti

SHIB dönemlerinde artan girişler, geçici bitcoin fiyat zirvelerinde meydana gelme oranları. (Düğme cam) (Düğme cam)

SHIB’in açık pozisyonu, tutulmasın bu yana en az yedi kez 100 milyon doların üzerine çıktı. Önceki altı dizi, yerel bitcoin fiyatları zirvelerini işaretliyordu.

Model, savunma sistemlerine göre göğüs hislerindeki aşırı büyük kazançların daha geniş pazar için zıt bir gösterge olarak görülen geleneksel pazarlarla birliktedir. Piyasaya göre önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin, CoinDesk veri şovuna göre bu ay SHIB rallisinin etrafındaki 30.000 hisseye yakın bir seviyeden işlem gördü.

Bununla birlikte, geçmiş performansın, sonuçların sonuçlarının bir sonucu değildir ve bazı analistler, bitcoin’in yükseliş trendini sürdürmesini beklemektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com