BALD Geliştiricisi, Muhteşem Dağınıklığın Ardından Ethereum’a 12 Milyon Dolar Geri Gönderdi

0 51

BALD Geliştiricisi, Muhteşem Dağınıklığın Ardından Ethereum'a 12 Milyon Dolar Geri Gönderdi

Son ayların en viral belirteçlerinden biri olan bald’ın (BALD) kalıntıları gizemli geliştirici, dün, bazı maliyetleria neden olmadan önce 80 milyon $’a ulaşan bald’dan haftalar sonra, Ethereum ağına yaklaşık 12 milyon gönderdiği ether (ETH) aktardı. %90 dalma.

Analitik firması Lookonchain tarafından alıntılanan kaynaklar, kel token konuşmacısının Pazar günü Base ağından Ethereum’a 7.000 ether (12.9 milyon $) köprü kurduğunu gösteriyor. Köprüleme, farklı blok zincirleri arasında belirteçlerin transferini ifade eder.

Dağıtıcı daha sonra kripto borsası Kraken’e cari beklentileri 3.87 milyon dolar değerinde 2.100 ether yatırdı.

Bir Dune Analytics sorgusu, bu aktarımın, ilk kez Base ağından sürecinden daha fazla para gönderildiğini gösteriyor.

Bald’ın ağustos başındaki gizemli yükseliş, kripto borsası Coinbase tarafından inşa edilen bir blok zinciri olan Base’in resmi olarak halka açık bile olmadığı zaman geldi. 500 doları yüz binlere götüren bir satıcının viral gönderisi, Bald’ın günleri içinde %4.000.000 yakınlaştırmasına neden oldu ve tüccarlar aksi takdirde düz olan geniş daha bir getirdiğin getirmeyi elde etmeyi umarken tesislere 66 milyon doların üzerinde ether çekti.

Kel her yuvaya sahip olmak: Görünüşte sonsuz likidite, büyüyen bir topluluk, yeni tacir akını ve bazı çevreler arasında bunun bir sonraki SHIB bölgelerine ilişkin yetersiz umutlar. Ancak bu coşku birkaç günden biraz fazla sürdü. Belirsizliğin dağıtması milyonlarca dolar değerindeki likiditeyi kaldırdıktan sonra zirveden çıktıktan sonra açıklanan Fiyatlar %90’a kadar düştü – tacirler belirsizliğinin dışında çıkışlara koşarken hisyatın hızla kaybolmasına neden oldu.

Dağıtıcı daha önce, iyi finanse edilmiş bir proje olduğu yanılsamasını sağlayan, Base ağı üzerine kurulu bir borsa olan Leetswap’teki bir likidite havuzuna 35 milyon dolar değerinde ether eklemişti.

Yüksel, kel jetonlara karşı eter satın almak ve fiyatları olduğunda kel için eter görmekten büyük ölçüde milyonlarca dolar ücret aldılar.

Bu nedenle, geliştirici fiyat düşüşünden sonra biraz şaşırmış gibi. Bir tweet’te “Likidite belirteçleri de dahil olmak üzere dağıtımcı adresi tarafından kontrol edilen belirteçler, dağıtan kişiye aittir ve çalıştırma her şeyi yapmamak için saklı tutarlar” dediler.

“Hala bu tokeni takas etmeye karar verirseniz, muhtemelen tüm paranızı kaldırırsınız (eğer bir şekilde yerleştirene kadar yapmadıysanız). Bu bir memecoin. Yol haritası yok. Bu tokenin temel değeri 0$. BALD takımı yok. ,” diye ekler o sırada.

Hatta bazı dedektifler, cüzdan işlemlerine ve Alameda verilerine sahip olan bağlantılara dayanarak Bald’ı Sam Bankman-Fried’in sahibi olduğu Alameda Research ile geçididi. Ancak, varlıklı dağıtımcının mülkiyeti Pazartesi gününden itibaren bir sır olarak kalmaya devam ediyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com