Coinbase Layer 2 Tabanı, Friend.Tech Hype Arttıkça Günlük Aktif Kullanıcılarda İyimserliği Geçti

0 74

Coinbase Layer 2 Tabanı, Friend.Tech Hype Arttıkça Günlük Aktif Kullanıcılarda İyimserliği Geçti

Coinbase’in (COIN) 2. katman blok zinciri Üssü üzerine kurulu bir sosyal platformu olan Friend.Tech etrafındaki çılgın aktivite, Dune Analytics’e göre günlük aktif kullanıcıları 136.000 rekor seviyeye çıkardı.

Tokenterminal sonuçlarına göre, sadece 10 milyon civarında taze giriş gören geçici bir halka açık sürümünün ardından Base, günlük aktif kullanıcılar açısından rakipler katman 2 blockchain Optimism’i geride bıraktı ve Arbitrum’un toplam 147.000’e yaklaştı.

Perşembe günleri yaklaşık 580.000 işlemle, bulunman bu yana Base’e toplam 175 milyon dolar köprü yapıldı.

Bunun çoğu, kullanıcıların popüler Twitter kullanıcılarına bağlı hisleri satın almalarına veya satmalarına olanak sağlayan yeni bir sosyal ağ olan Friend.Tech’e atfedildi.

Uygulama beta sürümündedir ve yalnızca geçerli bir kayıt koduyla erişilebilir. Uygulamanın üst kısmındaki gri renkli bir bölüm, platformun bir belirteç yayınlayacağını ve kullanıcıların tavsiye kodlarını paylaşarak potansiyel bir airdrop oluşturmaya çalıştıkça bir aktivite telaşını teşvik edeceğini gösteriyor.

Platformun sunucuları, kayıtlardaki artıştan sonra Perşembe günü kesinti yaşadı.

Base, Coinbase tarafından inkübe edilen ve Optimism (OP) tarafından kullanılan bir Ethereum (ETH) katmanı 2 blok zinciridir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com