MicroStrategy’de Gelir Müdürü İstifa Etti

0 29

MicroStrategy’de Gelir Müdürü İstifa Etti

Kripto para topluluğunun Bitcoin duyurularını indikatör üzere kullandığı MicroStrategy şirketinden istifa haberi geldi.

Bitcoin alımları ile meşhur şirket MicroStrategy’de gelir müdürü Kevin Adkisson istifa etti. Adkisson istifasına dair açıklama yaparken, şirketin varlıkları hakkında bilgi aktardı.

MicroStrategy’de Gelirden Sorumlu Lider İstifasını Sundu

Sponsor Reklam

MicroStrategy‘nin Gelirlerden Sorumlu Lideri Kevin Adkisson, şirkette yaklaşık yedi yıl geçirdikten sonra istifa etti. Adkisson’un sorumluluklarını şirketin CEO’su Phong Le üstlenecek.

Bitcoin‘i bilançosunda tutan bir yazılım istihbarat firması olan MicroStrategy, Baş Gelir Sorumlusu Kevin Adkisson’u kaybetti. MicroStrategy bugün yaptığı açıklamada Adkisson’un Çarşamba günü şirkete istifasını bildirdiğini belirtti. Şirket ayrıyeten Adkisson’un belirtilmemiş bir geçiş devri boyunca danışmanlık kapasitesinde icracı olmayan bir çalışan olarak kalacağını da ekledi.

MicroStrategy Lideri ve CEO’su Phong Le, Adkisson’un Satış Tertibi Lideri ve Satış İşlevi Lideri olarak sorumluluklarını üstlenecek.

Adkisson’un ayrılışı MicroStrategy’nin yenilenen Bitcoin alımlarının ortasında geldi. Geçtiğimiz ay şirket, toplam 347 milyon dolar nakit karşılığında 12.333 Bitcoin daha satın aldığını ve toplam Bitcoin varlıklarını yaklaşık 30.200 dolarlık mevcut Bitcoin fiyatıyla yaklaşık 4,6 milyar dolar bedelinde yaklaşık 152.333 Bitcoin’e çıkardığını duyurdu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com