Polygon Labs’de Vazife Değişiklikleri

0 48

Polygon Labs’de Vazife Değişiklikleri

Polygon Labs, CLO’sunu CEO olarak atadığını duyurdu.

Polygon Labs, kripto para kesiminin geçtiği sorunlu süreçte yönetimsel değişikliklere gitti. Şirket mevzuya dair açıklamalarda bulundu.

Polygon Labs’te CEO Değişikliği

Polygon Labs, CEO’sunu CLO olarak terfi ettirdi. Bununla birlikte kurucu ortak Sandeep Nailwal şu anda idare şurası lideri olarak misyon yapacak. Ryan Wyatt, Polygon Labs başkanlığından ayrıldı ve yerine Rebecca Rettig CLO olarak atandı. Marc Boiron ise baş hukuk vazifelisi olarak vazife yapıyordu ve artık yeni oluşturulan bir rol olan genel müdürlüğe terfi ettirildi.

Boiron’un terfisi, geçen Ağustos ayında DeFi protokolü dYdX’ten Polygon Labs’a katılmasının neredeyse bir yıl akabinde gerçekleşti. Polygon’un dokuz kurucu ortağı, Boiron’un CEO rolü için “ideal” bir aday olduğunu belirtti ve Boiron, kurucu ortaklara rapor verecek.

Boiron’un CEO olarak atanması, Polygon Labs’ın Aralık 2021’de bir proje merkezi olmadığı için C-suite durumlarının bulunmayacağını açıklamasından bir buçuk yıl sonra gerçekleşti. O vakitte Polygon’un kurucu ortağı Jaynti Kanani birebir vakitte CEO olarak vazife yapıyordu ve Sandeep Nailwal ise baş işletme vazifelisi durumundaydı.

Bir Polygon Labs sözcüsü, CEO rolünü geri getirmelerinin sebebi olarak kuruluşun kurucu liderliği altında olduğunu ve bu halde devam edeceğini belirtti. Ayrıyeten, Boiron’un CEO olarak mühendislik ve iş gruplarına liderlik edeceğini de vurguladı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com