MATIC Polygon’un 2.0 Yükseltmesi

MATIC

0 95

MATIC, Polygon’un 2.0 Yükseltmesi Yaklaştıkça %10 Arttı

MATIC, Polygon’un 2.0 Yükseltmesi

MATIC Polygon’un 2.0 Yükseltmesi Ethereum temizleme çözümü Polygon’un yerel belirteci olan MATIC, tüccarlar yükseldiğini düşünüyor Polygon 2.0 yükseltmesini beklerken sonunda Pazartesi en düşük seviye olan 0,67 $’dan %10 arttı.

CoinMarketCap’e göre kripto, Salı günü günlük hacimde %62’lik bir artışın ardından son 24 yılda 500 milyon sevk işlemi gören 0,73 dolardan el değiştiriyor.

MATIC Polygon’un 2.0 Yükseltmesi

 

Polygon, “internetin değer katmanını” oluşturmak amacıyla geçen ay 2.0 sürümü için planlarını açıkladı.

Matic’in açık türev pozisyonlarının nominal değeri değerleri için kullanılan bir metrik olan toplam açık pozisyon, Coinalyze’ye göre son 24 saat 109 milyon dolardan 160 milyon dolar veya %47’ye yükselen da büyük bir sahne yaşadı. Bu büyük hedefin, rallinin kaldıraçla desteklendiği görülüyor.

Yükseltmeler gibi merakla beklenen haber olaylarının, kaldıraçlı pozisyonlardaki bir dengesizliğin olayı gerçekleştikten sonra sıkışma potansiyeline sahip olması ve kurnaz tacirlerin sürdürülemez iyimserlik seviyelerinden yararlanmaya çalışması nedeniyle dalgalı fiyat hareketlerine neden olabileceğine dikkatte fayda var. Ethereum’un Şangay yükselmesi, bir haftadan daha kısa bir süre sonra pariteye dönmeden önce, etkinliğe giden yol fiyatlarının %16’sını bunun bir örneğiydi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com