Amerika’ya İlk Taşıyan: GBTC İndirimi Mayıs 2022’den Bu Yana En Düşük Seviyeye Daraldı

0 55

Amerika'ya İlk Taşıyan: GBTC İndirimi Mayıs 2022'den Bu Yana En Düşük Seviyeye Daraldı

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

19 milyar doların üzerinde Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) için net varlıklar değerli (NAV) indirim devam ediyor Varlık yöneticisi BlackRock’un Amerika Birleşik Devletleri’nde bir spot bitcoin ETF açma yükümlülüğünün ardından kapatmak için. NAV indirimi geçen hafta bir noktada %26’ya kadar düştü – Mayıs 2022’den bu yana en düşük seviye – ve Ycharts’tan alınan güce göre şu anda yaklaşık %27’de bulunuyor. BlackRock’ın bir spot bitcoin ETF hamlesi, diğer varlık yönetimi devi Fidelity de dahil olmak üzere bir dizi başka sektör aktöründen benzer fonlar için bir dizi başvuru ve yeniden başvuru başlatıldı.

Kripto veri firması Arkham Intelligence karıştırılmış Pazartesi günü açıklayarak tartışma dijital cüzdan deposunu düşürmeyi hedefleyen yeni hizmet , gizlilik kripto savunucularını kızdırıyor. Arkham’ın zaten kendi gizliliğinin özel gizliliğinin sızdırdığı ortaya çıktı, bu da Pazartesi günü göründüğü gibi görünen bir ifşa, şirketin kripto para cüzdanı maskesini düşürmeyi amaçlanan bir hizmet sunarken, şirketin kullanıcı gizliliğine kendi yaklaşımına ışık tuttu. büyük yüzey. Sorun, Arkham’ın web bağlantısı tavsiye programı kurma süresinin uzaması. Arkham’ın cüzdan izleme panosunun kullanıcıları, farklı yönlendirme URL’lerini paylaşarak başkalarını platforma davet edebilir. Bu URL’ler, anlamsız bir karakter karmaşasıyla bitiyor gibi görünüyor. Gerçekte, kullanıcıların e-posta adresinin Base64’te yazdığı, yürütmenin olumsuz olduğu, deşifre edilmesi kolay bir versiyondur.

Bitcoin ( BTC ) bu yılın sonuna kadar 50.000$’a kadar ve 2024 sonuna kadar 120.000$’a çıkabilir, Standard Chartered Bank söz konusu Pazartesi günü bir araştırma raporunda. Nisan ayında İngiliz çok uluslu bankası, diğer birimlerin yanı sıra o sırada bankacılık krizine dikkat edilmesi 2024’ün sonu için 100.000 civarında bir tahmin ortaya koymuştu. Dünkü raporda, “Artık bu tahminin fazla ihtiyatlı olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle 2024 sonunun gideceğinin yukarısını görmesi” denildi ve bu kez yükseliş hızlarından biri olarak madenciliğinin karlı yükselişi işaretlendi.

Günün Tablosu

Amerika'ya İlk Taşıyan: GBTC İndirimi Mayıs 2022'den Bu Yana En Düşük Seviyeye Daraldı

Feragatname: Bu makale, yalnızca okuyucuyu doğru bilgilerle bilgilendirmek amacıyla CoinDesk gazetecileri tarafından yazılmış ve düzenlenmiştir. Glassnode’dan bir bağlantıya tıklarsanız, CoinDesk komisyonu kazanabilir. Daha fazlası için bkz. Etik Politikası .

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com