MakerDAO’nun MKR’si, Ripple’ın XRP’si ve Stellar’ın XLM’si Temmuz Ayında Kripto Kazançlarını Önledi

0 35

MakerDAO'nun MKR'si, Ripple'ın XRP'si ve Stellar'ın XLM'si Temmuz Ayında Kripto Kazançlarını Önledi

MakerDAO’nun MKR’si, Temmuz ayının %47’lik öyküsüyle Coindesk Piyasa Endeksinin (CMI) kasası arasında en çok kazanan oldu. Ripple Labs’ın yerel token’ı olan XRP, ABD’li bir yargıcın borsalarda XRP token satışının yatırım sözleşmesini yerine getirmemesine karar vermesiyle ay boyunca %46,6 hikâyeyle hemen geride kaldı.

Piyasa işlemlerine göre önde gelen iki kripto para birimi olan bitcoin (BTC) ve ether (ETH) geçen ay %4 değer kaybetti.

MKR’nin neredeyse bir yıl en yüksek fiyatına yükselmesinin çoğu, bir token geri alımını sağladığının ardından 21 Temmuz’da geldi.

Ripple, New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesi’nin dijital varlık borsalarında XRP satışının yatırımın anlamı gelmediğini açıklamasının hemen ardından 13 Temmuz’da 93,8 sente kadar yükselerek ay boyunca bir noktaya neredeyse iki çıkış çıktı. XRP o müşterilerinden beri 0,70 dolar Bölgesi geri çekildi, ancak yine de Temmuz için büyük bir kazanç elde etti.

Sponsor Reklam

Ayrıca Temmuz ayı boyunca gözlem olaylarına tanık olan Stellar’ın %35 artan XLM tokeni oldu. Stellar Vakfı, geçen hafta iniş çıkışlarını detaylandıran bir araştırma raporu yayınlayan ve bir analist, tokenin 24 saat içinde %12 yayılan günlük ani hareketinin nedeni olarak bunu gösterdi. Bağımsız bir kripto türevleri satıcısı olan Christopher Newhouse, tüccarların raporu, XLM’nin en iyi bağlantılı ve entegre USDC nakit rampalarından biri olduğu anlatısının arkasında devam etmek için daha temel temelli bir hareket için bir fırsat olarak gördüklerini belirtti.

Temmuz ayındaki diğer kazançlar arasında Solana’nın %25 artan SOL’u vardı ve muhtemelen Ripple’ın büyük hamlesiyle uyum içindeydi.

Geçen ayın en kötü performansını sergileyen varlıklar arasında %20 değer kaybeden bitcoin cash (BCH) ve %18 oranında düşen litecoin (LTC) yer aldı. Litecoin’in düşüşü, tokenin yarıda kalması beklenen üçüncü yarılanma olayının (kripto para biriminin yeni ihracat oranı programlanmış %50 düşüş) öncesinde geldi.

İleriye dönük araştırma, Ağustos ayı piyasaları için yavaş bir ay olma varsayımları. FundStrat, savunucularına yazdığı bir notta, yazın son büyümesinin piyasa derinliğinin zayıflaması süresinin uzamasına rağmen, pek çok kişinin Ağustos’u mevsimsel bir risk olarak göstermesi gerçeğinin, “aslında bize bunun daha az olası olduğunu düşündürüyor. Dava.”

Yaklaşan olumlu bir sınıflandırma, çok sayıda spot bitcoin ETF yönetiminden herhangi biri hakkında bir SEC kararı olabilir. Piyasa, bunun en sonunda bakım konusunda iyimser,” dedi LMAX Digital bir sabah notunda.

2022’de, bitcoin Ağustos’ta %14 düştü ve ether %8 düştü. Geleneksel piyasalarda Ağustos, ABD hisseleri için son 35 yıllık ortalama en kötü ayı oldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com