Bitcoin, DeFi Korkularından Kurtularak 29,2 Bin Dolara Yükseldi; CRV %5 Arttı, XRP Yükseldi

0 35

Bitcoin, DeFi Korkularından Kurtularak 29,2 Bin Dolara Yükseldi; CRV %5 Arttı, XRP Yükseldi

Asya’da Çarşamba günü iş başlangıcından kısa bir süre önce, yerlerde Tron’un kurucusu Justin Sun’ın Curve’un rakibi CRV tokenini destekleme çabalarıyla en karşı geçici olarak cesaretlenmiş göründükleri için, bitcoin ve çoğu büyük altcoin önceki gün kaybettikleri zemini toparladı. Yardım çabası, DeFi’nin güvenliğini sağlamak için bazı korkuları yatıştırmış gibi.

Piyasaya göre en büyük kripto para birimi son zamanlarda 29.200 doların biraz altında işlem görüyordu, son 24 saat içinde kabaca sabit, ancak Salı günü 28.574 işten bu yana yaklaşık %2 dizi. Bu çöküş, hafta sonu bir Eğri istismarının ardından yaşanan kaostan piyasa gerilemesinin bir parçasıydı.

CRV geçen günlerde Salı gününe göre %5,4 artarak 60 sentin hemen altında işlem gördü. CRV bir noktada %20’den fazla arttı ve 60 senti geçti. Artış, Sun’ın 2 milyon dolardan fazla değerinde jeton satın alması ve Tron ağındaki bir likidite havuzu aracılığıyla ek yardım sözünün verilmesinin ardından geldi. Onun kurtarması

Piyasa değerindeki en büyük ikinci kripto olan Ether (ETH), geçtiğimiz günlerde Salı gününe göre %0,3 düşüşle 1.850 dolardan el değiştiriyordu. Akıllı sözleşme platformları Solana ve Cardano’nun belirteçleri olan SOL ve ADA, yüzde puanın birkaç kesri kırmızıda yer alırken, Ripple’ın XRP’si, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı bölgenin yükselen yasal galibiyetine dair şüphe uyandıran bir mahkeme kararına rağmen hafifçe. (SEC) geçen ay.

Kripto piyasalarının performansının bir ölçüsü olan CoinDesk Piyasası Endeksi, yaklaşık yataydı, ancak %1,7’nin erken saatlerinden itibaren iyileşti.

Sponsor Reklam

Ödeme ve uyum kurumları sağlayıcıları BanxaI’nin ABD CEO’su Richard Mico, CoinDesk’e yazdığı bir e-postada, “Açıkça, Ethereum DeFi borularında meydana gelen bir tasfiye kademesine ilişkin korkular var. Böyle bir tasfiyenin ne kadar olası olduğunu bilemeyiz. art arda sıralanıyor, ancak bu metastaz yapanların bir sonucu olarak pazar gergin görünüyor.İronik olan, DeFi’nin 2022’deki patlamalar sırasında bu kadar iyi dayanmış olması ve yine de bu, yakın zamanlarda bir istismar olması ve şimdi bir DeFi patlamasının tetikleyicisi olabilir.”

Mico, bir hakimin stablecoin ihracatçısı Terraform Labs’ın SEC’e karşı açılan davayı reddetme kararına karşı çıktığı kararın “piyasadaki esnek yumuşak hisyata yararlanabileceğini”, ancak açıklayanların bitcoin’in oğlu “29.000 doların koruyucu inişlerini” satın aldıklarını da sözlerine ekledi. .oldukça hızlı”, alıcıların SEC’in oğlu spot BTC ETF başvurularından birini onaylaması beklentisiyle biriktiklerinin bir işareti.

Başlıca ABD hisse senedi endeksleri, Nasdaq Composite ve S&P 500 sırasıyla %0,4 ve %0,3 düşüşle büyük oranda düştü.

Kanada dijital varlık yöneticisi 3iQ’nun araştırma başkanı Mark Connors, CoinDesk’e yazdığı bir notta, “hisse evrenin nefesini içerdiği için piyasa denetçisindeki son dijital varlıklarına bağlı OLMADIĞINI” yazdı.

Connors, “Öncü çapraz varlıkların boyutları ölçümümüz, tahviller ve hisseleri incelenirken 20 yılın en yüksek hücrelerine ulaştı” diye yazdı. “İleriye göre, bu tarihsel olarak yüksek boyuttan herhangi bir keskin dönüş olup iz olmayacağını – çünkü bu genellikle bir riskin sınırlandırılmasına yönelik olarak işaretleniyor.”

Daha fazla gör: CoinDeskMarkets.com’da profesyonel düzeyde kripto verisi ve haber müdürlüğü

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com