Kripto Servis Sağlayıcısı Matrixport, Bitcoin Boğalarının Çağrı Seçeneklerine Geçmesi Gerektiğini Söyledi

0 52

Kripto Servis Sağlayıcısı Matrixport, Bitcoin Boğalarının Çağrı Seçeneklerine Geçmesi Gerektiğini Söyledi

Kripto hizmetleri sağlayıcısı Matrixport Perşembe günü yaklaşmakta olan, kripto tüccarlarının getirilerini optimize etmek için Bitcoin’den (BTC) para döndürmeyi ve kripto para birimine bağlı olarak yükselen kredi kartı seçeneklerine dönüştürmeyi düşünmelerini getirdiğini söyledi.

“Tahmin edilebileceği gibi, kripto haklarının bu yaz haftalarında çok sessizleşti. Bu, ticaret hacimlerinin ve volatilitenin önemli ölçüde düşmesine neden oldu. Düşük volatilite seçeneği oluşturduğundan, beklentileria bitcoin spotlarını Bitcoin seçenekleriyle, özellikle de yukarı yönlü çağrılarla değiştirmeleri iyi bir şekilde tavsiye edilebilir. Kripto hizmet sağlayıcısı Matrixport’ta araştırma ve strateji başkanı Markus Thielen, “Fiyatlar daha ucuz” dedi.

Thielen, “Bu, bitcoin için bugüne kadarki kazançların kilitlenmesine izin verilmesine izin veriyor, satın alma opsiyonu seçmesini bir yukarıya doğru ralliye götürmesine izin veriyor” diye ekledi.

Matrixport, 2022’nin sonlarından bu yana Bitcoin’de sürekli olarak yükseliş gösteren birkaç firmadan oluşuyordu. Önde gelen kripto para birimi, son haftalarda 30.000 doların üzerine çıkan yükselme hareketiyle bu yıl yaklaşık %77 yükseldi.

Alım seçenekleri tacirlere belirli bir tarihe kadar belirli bir fiyattan bitcoin satın alma hakkı verir, ancak bunu zorunlu tutmaz. Satım seçenekleri satma hakkı verir. Bir arama alıcısı, gittikçe zımnen yükselişi gösterirken, satış alıcısı düşüşünü gösterir. Opsiyon fiyatları, opsiyonun grevinden, sona erme süresinden, faiz oranlarından ve zımni oyundan (belirli bir süre boyunca fiyat türbülansı beklentileri) çıktı.

Düşük volatilite oyunu

Volatilite ortalamaya geri döner, varlık fiyatlarını ortalama fiyatlara yaklaştırır ve opsiyon fiyatları üzerinde olumlu bir kullanıma sahiptir. Bu nedenle, seçeneklerin ucuz olduğu söylenir ve tacirler oynaklık sınıfının üst düzeylerinde düşük olduğunda satın almayı başarır ve oyunluk son derece yüksek olduğunda satış başarısını tercih eder.

Bitcoin’in 30 günlük yaşadığı veya geçmiş oynaması, Ocak görünümün bu yana en düşük seviyede olan yıllık %28’e geriledi. Kriptoda dört hafta boyunca beklenen fiyat türbülansını ölçen T3I’nin BitVol Endeksi, yakın zamanda 40,47’ye düşerek en zor 2019’un aşırı bu yana en düşük okuma oldu. Mevcut durum, volatilitenin çok yüksek olduğu ve seçeneklerin daha pahalı yöntemleri 2022 sonlarıyla taban tabana zıt.

Daha da önemlisi, bu yıl zımni oynama ile bitcoin fiyatları arasında pozitif bir bilgisayar geliştirdi. Bu nedenle, bitcoin rallisi devam edecek, alım satım işlemleri sahipleri muhtemelen daha küçük bir ilk yatırımla büyük kazançlar elde edecek.

Thielen’in lisans notu, bitcoin’in %77′ indirmelik YTD’yi almasını cebeyi ve serbest bırakılan sermayeyi her ay %3’lük istenen değere sahip bir başabaş (ATM) arama seçeneği satın almak için kullanmayı öneriyor. Böylece piyasa düşüşüne bile devam yılı %62 net kazançla kapatılabilir.

Bir çağrı satın almak, önemli ölçüde daha az parayla dayanak varlığı satın almakla aynı miktarda hisseyi kontrol etmenizi sağlar. Bir arama alıcısı, yükselme hareketlerine karşı koruma alanları için satıcıya prim öder. Ödenen prim, çağrı alıcının piyasasının düşmesi durumunda kaybedebileceği maksimum tutardır. Başabaş alım, kullanım fiyatı, dayanak varlığın piyasadaki gidişatı daha yakın olan çağrıdır. Örneğin, bitcoin’in piyasa fiyatı olan 29.180$ civarındaki grevlerdeki çağrılar başa baş.

“Bu ‘Bitcoin değiştirme stratejisi’, bu yılki +%77’lik (eksi) kazançları sabitlerken, her ay %3 radyasyona maruz kalma (5*%3 = %15) için bir Bitcoin araması satın alarak Bitcoin’in yukarı yönlü erişimine sürekli olarak Thielen, Bitcoin fiyatları buradan geri döner ve her arama para kaybetse bile ~%62’lik net bir kazanca yol açıyor” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com