Kripto Haberleri Bugün: Bitcoin’in 30.000 Dolara Doğru Rallisi, PayPal’ın Stablecoin Sahteleri ve Daha Fazlası

0 29

Kripto Haberleri Bugün: Bitcoin'in 30.000 Dolara Doğru Rallisi, PayPal'ın Stablecoin Sahteleri ve Daha Fazlası

Kripto para birimlerinin sonsuza dek dünyanın dünyasında bugün, hem kripto meraklılarının hem de geleneksel finans profesyonellerinin dikkatini çekmek için bir dönem olan ilgi çekici gelişmelerin bir karışımını getirdi. Zayıf Çin ekonomik verilerinin ardından Bitcoin’in yeniden dirilişinden PayPal’ın stablecoin’i çevresindeki vızıltıya kadar, günün en önemli kripto haberlerinin paketini bir paketini burada bulabilirsiniz.

Bitcoin, Küresel Getiri Düşerken 30.000 Dolar İşaretine Tırmanıyor

Bitcoin’in fiyatı, “uzun vade devlet tahvili getirilerindeki düşüşüe yanıt olarak” %3’lük bir dizi gördü ve 30.000$’a kadar yükseldi. Getirilerdeki bu düşüş, Çin’in Temmuz ayı için beklenenden çok daha zayıf ticareti sürdürmeyi tetikledi. ABD 10 yıllık Hazine getirisi %4 işaretinin altına düştü. Solana (SOL), Toncoin (TON) ve Chainlink (LINK) gibi diğer önemli kripto para birimleri bu yazının yazıldığı sırada %4’ün üzerinde kazançlar tasarrufuyla, bu makroekonomik değişimler kripto pazarını canlandırdı.

Sahte PayPal USD Jetonlarına Dikkat Edin

PayPal’ın oğlu stablecoin duyurusu ile dolandırıcılar, çeşitli blok zincirlerinde sahte PYUSD belirteçleri yayın yutarakturmacadan kazanmaya çalışıyor. Bu, tutmaların durum tespiti ve herhangi bir işlem yapmadan önce belirteçlerin gerçekliğini denetlemesi için uyarı bir hikaye görevini görürsünüz.

Sponsor Reklam

Spot Bitcoin ETF’leri: Bir Umut Işığı

Kripto alanındaki önde gelen isimler, Ark Invest CEO’su Cathie Wood ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, SEC tarafından bir spot bitcoin ETF’sinin onaylanmasıyla ilgili iyimserliklerini dile getirdiler. Bekleyen birkaç başvuru ile kripto topluluğu, kripto para birimlerinin benimsenmesini daha fazla meşrulaştırabilecek ve artırabilecek olumlu bir karar hevesle bekliyor.

Huobi Kripto Balina Akını Görüyor

Önde gelen bir kripto para birimi borsası olan Huobi, bir kripto balinasından 200 milyon USDT ve 5.000 ether (ETH) dahil olmak üzere önemli miktarda mevduat aldı. Bu işlemler, borsadan devam eden çıkışların olduğu bir sonuca varır.

Reddit’in Topluluk Jetonları Kraken’de İlgi Kazanıyor

Reddit’in bölüm belirteçleri Moons (MOON) ve Bricks (BRICK), Kraken’de listelenmelerinin ardından önemli bir satış sahneleri yaşadı. Program Reddit topluluklarında ödül işlevini gören bu paralar, büyük bir kripto borsasına girişleriyle daha fazla ilgi ve değer topladı.

Bugünün kripto haberleri, inovasyonu, piyasa tepkilerini ve ara sıra yaşanan tuzakları harmanlayarak sektörün dinamik akışının cennetini çiziyor. Bitcoin 30.000 $ sınırını geri aldıkça ve PayPal gibi büyük oyuncular kripto dünyasının derinliklerine daldıkça, geleneksel finans ve dijital para birimlerinin kesişimini her geçen gün daha belirgin hale geliyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com