Özel Sermaye Devi David Rubenstein, Bitcoin İçin Vakayı Sunuyor

0 51

Özel Sermaye Devi David Rubenstein, Bitcoin İçin Vakayı Sunuyor

Milyarder özel sermaye titanı David Rubenstein, BlackRock’un spot bitcoin ETF sisteminin yanı sıra hükümetler tarafından kontrol edililebilir bir para biçimine yönelik genel küresel talebin delediği kanıtladığı gibi, Bitcoin’in (BTC) artan kurumsal ilgi sayesinde burada olacağınana kadar gidebiliyor. .

“ Ülkedeki pek çok insan, hükümetlerinin nelerinin sahiplenemeyeceğini bilemeyeceği bir para biriminde ticaret yapabilmek istiyor ve onu doğru ya da yanlış bir şekilde hareket ettirebilmek istiyor ve bu yüzden bitcoin’in nihai hedefini gerçekleştiriyor. ”dedi Salı günü Bloomberg TV’de sırada yer aldı.

Özel sermaye devi Carlyle Group’un kurucu ortağı ve eş başkanı Rubenstein, Bitcoin’i 100 dolardan satın almadığı için pişmanlık duyduğunu itiraf etti. Önceki, kripto parayla ve genel olarak sektörle alay eden insanlar, BlackRock gibi finans geleneksel devlerinin son ilgilerini göz önüne seren, bir kez daha görmek zorunda kalabileceklerini söyledi.

“Ne oldu, insanlar bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle dalga geçtiler ama şimdi kuruluş, BlackRock’ta Larry Fink, şimdi hükümet tarafından bitcoin olarak onaylanırsa bir ETF’ye sahip olacaklarını söylüyor, bu yüzden siz bir saniye bekleyin diyorsunuz, kudretli BlackRock, Bitcoin’ de bir ETF’ye sahip olmak istiyor, belki de Bitcoin bir süre buralarda olacak” dedi.

Rubenstein daha önce, doğrudan herhangi bir kripto para birimine sahip olmasına rağmen, kripto ticaretini kolaylaştıran yüke kişisel olarak yatırım yaptığını açıklamıştı.

Başkan Gary Gensler gözetiminde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) oğlu icra davaları hakkında konuşan Rubenstein, Ripple’ın yakın tarihli bir davadaki galibiyetinin, teşkilat mahkemelerinin henüz kripto para birimlerinin “kötü” ikna etmeyi kanıtladığını söyledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com