Asya’ya İlk Taşıyan: Önce 30.000 Dolar, Sonra 40.000 Dolar, Ama Önce Bitcoin’in Volatiliteye İhtiyacı Var

0 40

Asya'ya İlk Taşıyan: Önce 30.000 Dolar, Sonra 40.000 Dolar, Ama Önce Bitcoin'in Volatiliteye İhtiyacı Var

Günaydın. İşte olanlar:

Fiyat:% s:Bitcoin’in 30.000 doları ulaşım için iletişim ağı içermektedir.

İçgörüler:Web3’teki yardımcı program nerede?

Fiyat:% s

Bitcoin (BTC), Asya gününde işlemeye %2 şovla 29.786 $’dan başlarken, ether (ETH) %1.3 şovla 1.855 $’dan işlem görüyor.

Bybit’in ticaret ürünleri başkanı Vivien Fang, CoinDesk’e yazdığı bir notta, Bitcoin’in oynaklığının rekor düzeyde düşük olmaya devam ettiğini ve Nihai bir toparlanmaya işaret ettiğini söyledi.

“Dikkatimizi, potansiyel olarak ETF anlatıları veya sektör yürüten olaylarla bağlantılı, yıl sonunu doğru katmanlar üzerinde tutuyoruz” dedi. “Spekülatif stratejiler ile bu tür önemli olaylar arasındaki uyum, kripto güvenliği için önemli arka rüzgarlar oluşturmak üzere birleşebilir.”

Fang, 30k işaretinin kritik bir eşik olduğunu ve mutabakatın bir sonraki önemli seviye olarak 40k’yı gösterdiğini açıkladı. Bununla birlikte, piyasayı beklenmedik bir şekilde etkileyecek makro bağlantılı aşağı yönlü olaylar nedeniyle volatilite artışı için yüksek bir potansiyel var.

21e6 Capital’in bir raporuna göre, Bitcoin’in düşük volatilitesine rağmen hala kripto hedge fonlarından daha iyi performans gösteriyor.

“Bitcoin’e basit bir yatırımın tüm bu fon sepetlerinden daha iyi performans yapısını incelemek açık. 21e6 Capital durum yöneticisi Jan Spörer ve satış ve pazarlama başkanı Maximilian Bruckner, Bitcoin’in yılın yarısına kadar yaklaşık %80 değer kattığını bildirdi. “Önceki boğa koşularında, kripto hedge fonları değerleri bitcoin karşılaştırmasını önemli ölçüde geride bırakabiliyordu.”

CryptoRank.io’dan alınan veriler, bitcoin fiyatı ile kripto paraya yatırılan para vadesinin tarihsel olarak varsayıldığını tahmin ediyor, analist ekibi CoinDesk’e bir not yazdı.


(CryptoRank.io)

2022’de her ikisi de düşüşteydi. Bununla birlikte, 2023’te bitcoin’in önemli ürününe rağmen, toplanan aylık miktarı 2021-2022’ye kıyasla düşük.

Soru şu olmaya devam ediyor: Bir sonraki sızmaya ne sebep olacak? Peki ya uzun süre beklenen bitcoin ETF’lerini ister misiniz?

Sponsor Reklam

içgörüler

Kripto Piyasası Liderleri ve Geride Kalanlar: Haftanın En Büyük Taşıyıcıları: Stellar, XRP ve Shiba Inu geçen hafta önemli kazananları hedef aldı, Curve Finance ve Augur mücadele etti. CoinDesk Piyasa Endeksi’ne göre piyasa genel olarak düşüşte, ancak son karşılaştığı karşılaştırma sadece marjinal.

Umutsuzca Kripto’nun Katılımını Arıyor : Spekülasyonu ortadan kaldırdığınızda, hangi Web3 hizmetleri aslında kullanıcılar için fayda sağlar? Uzayın yetişkini büyümek istiyor.

Kripto Hedge Fonları Rekt Alırken Bitcoin Kral Kalıyor:21e6 Capital raporuna göre, kripto hedge fonları yılın ilk yarısında olumlu getiriler sağlasa da, bitcoin onları geride bıraktı.

Önemli organlar

20:30 HKT/SGT 10 Ağustos (12:30 9 Ağustos UTC): ABD Yıllık Çekirdek Enflasyon Oranı

CoinDesk TV

Kaçırırsanız, işte CoinDesk TV’de yayınlanan “First Mover”ın yeni bölümü:

PayPal’ın Yeni Stablecoin Konuşma Satışı; Bitcoin’i 30.000 Dolara Çıkarmak İçin Ne Gerekir?

Küresel ödemeler devi PayPal, tamamen ABD doları mevduatları, kısa vadeli ABD Hazineleri ve benzeri nakit çıkışlarıyla yüklü bir ABD doları sabit parası olan PayPal USD’yi piyasaya sürüyor.

manşetler

Fed, ABD Bankalarındaki Kripto Faaliyetlerini Denetlemek İçin Yeni Bir Programı Başlattı :ABD merkez bankasının yeni kripto rehberliği, önceki politikadan bir sapmayı temsil etmiyor, ancak Fed’in bankalardan ne beklediği hakkında daha fazla ayrıntı sağlıyor.

Bavyera Veri Düzenleyicisi, Proje Başlatıldığında Worldcoin Değerlendirmesini Sonlandırmamıştı :Sam Altman’ın kurucu ortağı olduğu proje, gizlilik endişeleri nedeniyle Kenya’da kapatıldı.

Cathie Wood ve Mike Novogratz, Spot Bitcoin ETF Onayları Konusunda Yükseliyor:Wood, SEC’in birden fazla fonu kesin olarak onaylamasını bekliyor ve Novogratz, son onayların dört ila altı ay içinde sona ereceğini söylüyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com