Kaldıraçlı Bitcoin ETF’lerinde Hareketlilik Yaşandı

0 66

Kaldıraçlı Bitcoin ETF’lerinde Hareketlilik Yaşandı

Kripto para kesimi spot Bitcoin ETF’leri hakkında tartışamalar yaşarken kaldıraçlı Bitcoin ETF süreç hacminde yükseliş görüldü.

Kripto para bölümü son periyotta spot Bitcoin ETF müracaatları ile bir ralli yaşadı. Bununla birlikte BlackRock üzere büyük varlık idare şirketleri bu bayrağı taşımaya devam ediyor.

Kaldıraçlı Bitcoin ETF Süreç Hacimlerinde Yükseliş

Volatility Shares Trust’ın 2x Bitcoin Stratejisi ETF’si, birinci haftasında 500.000’den fazla payın süreç gördüğünü açıkladı. BITX sembolü altında süreç gören bu ETF’nin pay fiyatı pay başına yaklaşık 15 dolar aralığında dalgalanmıştır.

Volatility Shares Trust, küçük bir ihraççı olarak faaliyet gösteren ABD’deki tek kaldıraçlı Bitcoin vadeli süreçleri ETF’sini yönetmektedir. ETF, geçtiğimiz hafta Chicago Board Options BZX Borsası’nda süreç görmeye başladı.

BlackRock ve Fidelity üzere büyük klasik finans kurumlarının kendi spot Bitcoin ETF’lerini başlatmak için onay müracaat yapması ile birlikte, Bitcoin borsa yatırım fonları değerli bir bahis haline geldi. Volatility’nin eseri, öbür Bitcoin vadeli süreçleri ETF’lerinden farklı bir yapıya sahiptir.

Volatility Shares Trust’in BITX sembolü altında süreç gören fonu, “S&P CME Bitcoin Vadeli Süreçleri Günlük Döndürme Endeksi’nin tek bir gün için iki katını yatırım sonuçları olarak takip etmeyi” hedeflemektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com