JMP Menkul Kıymetler, Ripple’ın XRP’sinin Kripto Endüstrisi için ‘Bir Dönüm Noktası Kazandığına’ Karar Verdiğini Söyledi

0 24

JMP Menkul Kıymetler, Ripple'ın XRP'sinin Kripto Endüstrisi için 'Bir Dönüm Noktası Kazandığına' Karar Verdiğini Söyledi

DÜZELTME (17 Temmuz 15:11 UTC): JMP Securities’e hikaye atıfını düzeltir.

Yatırım bankası JMP Securities Cuma günü bir araştırma notunda, ABD Güney Bölge Mahkemesi’nin büyümesini ödeme ağı Ripple’ın geçtiği kararın kripto endüstrisi için bir dönüm noktası niteliğindeki bir satın almaı temsil ettiğini ve sahip oldukları bir menkul kıymeti temsil edip etmediğini göstermemesine neden olmasından dolayı yazdı.

“Büyük sermaye havuzları, yol kısıtlama kuralları ile sektöre çıkış konusunda suskunken, ilgili veri aynı zamanda inovasyonu, benimsemeyi ve bize göre sadece genel kripto işletimini değerlemesini yavaşlattı – erişim etkilerini kızıştıkça hızlanıyor. yıl, ”diye yazdı analistler.

“Bu karar kesinlikle sektör için bir dönüm noktasıdır. Neyin bir menkul kıymet teşkilatı olup olmadığı konusunda yasal aralıklarla ve savunma sağlayan ve bu genel sonuç, sektördeki birçok kişinin savunduğu şeyleri lehinde” diye devam ettiler.

Sponsor Reklam

Perşembe günü verilen bir kararda ABD’li bir yargıç, Ripple’ın XRP tokeninin bir borsa veya programatik satış yoluyla satılması durumunda menkul değer olarak kabul edilmemesi karar verdi.

Kripto fiyatları haberler üzerine yükseldi ve bu kararın sektör için önemini vurguladı. Bitcoin (BTC), Cuma günü yaklaşık %1,4 gerilemeden önce Perşembe gününde %3,6 arttı.

Ripple’ın kazanması kesinlikle olumlu olsa da JMP, bunun için kripto endüstrisi için iletişim mücadelesinin sonu olmadığını, çünkü SEC’in karara itiraz edebileceğini ve sonunda de benzer davaları sürdürmeye devam edeceğini belirtiyor.

“Sektörün şu an için devam eden davaları ve ayrıca daha fazla dava açma parçalarını birleştirecek daha güçlü bir zemin oluşturduğuna dayalı, ancak yüksek düzeyde, bağlantı fazlalığının öylece ortadan kalktığını görmüyoruz, sadece azalıyor.” belirtilen değil.

Analistler, endüstrinin tam potansiyeline olasılıklar için cevaplanmamış birçok kanuni soru olduğunu, bu nedenle Washington DC’deki kanun koyucu ve konuşmaların tonunu ve gelişmelerini duymanın önemli devam ettirdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com