Reddit Topluluğu Belirteçleri, Kural düzenlemeleri Spekülasyonunun MOON, BRICK’i Roket Olarak Arttırdığı

0 82

Reddit Topluluğu Belirteçleri, Kural düzenlemeleri Spekülasyonunun MOON, BRICK'i Roket Olarak Arttırdığı

Reddit’in 6,5 milyondan fazla kullanıcıdan oluşan r/CryptoCurrency topluluğunun yerel token’ı Moons (MOON), bu hafta üç haneli bir fiyat artışı kaydetti. Bir analist, etkileyici fiyat rallisinin olası nedeni olarak Reddit’in hizmet açısından son değişimini gösterdi.

Coingecko tarafından takip edilene göre MOON’un fiyatı 9 sentten %170 artarak neredeyse 25 sente yükseldi. Kripto para birimi SushiSwap, Gate.io ve MEXC’de listelenmiştir.

Aylar, şifre r/CryptoCurrency alt dizindeki gönderileri veya yorumları için ödül olarak dağıtılan ERC-20 belirteçleridir. Madeni paralar takas edilebilir, bahşiş kazanmak veya toplulukta farklı amaçlar için harcanabilir. Belirteçler, Reddit’in Vault adlı Ethereum veritabanı cüzdanında da saklanabilir.

r/Fortnite alt dizinine yapılan katkılar yorum ödülü olarak dağıtılan Bricks (BRICK) tokeni iki gün içinde %300 arttı.

Hafta sonu, r/CryptoCurrency alt dizininde trend olan bir gönderi, Reddit’in hizmet koşullarının getirdiği ve avatarlar ve Reddit’in topluluk puanları gibi doğrulanmış sanal sunucu ticaretine izin verildiğini söyledi.

Coingecko’nun kuruluş merkezi ve COO’su Booby Ong’a göre, Reddit’te yapılacak değişiklikler Doğum spekülasyonları iki jetonu daha da yükseltti.

Reddit’in Hizmet Şartları kısa bir süre önce değiştirilmiş ve artık Reddit’in token haline getirilmiş Topluluklarının Puan ticaretine izin veriyor. Değişiklik duyurulmadı, ancak topluluk Reddit’in Topluluk tahmin puanlarına daha fazla önem veriyor.Bu, MOON ve BRICK tokenlerinin bu hafta nöbetçilerinin %100’ün üzerinde yükselmesi neden oldu.”

Topluluk puanlarının her zaman takas edilebilir olduğunu unutmayın, ancak ONG başına Reddit uygulaması üzerinden bunları takas etmek zahmetlidir. “Uygulamadan diğer Reddit Kullanıcılarına CP’ler kurmak kolay, ancak parçalar ticaret yapmak için kripto para cüzdanından aktarması ve bir kripto cüzdanına aktarması gerekir. Ardından, CP’leri bir Arbitrum Nova DEX’te takas edin.” bir tweet dizisinde söyledi.

r/CryptoCurrency alt dizini kullanıcıları, değişim gönderisinin olumlu yanıt verdi ve kripto para borsası Kraken, hizmet sonuçlarındaki değişikliklerle ilgili güncellemeler bölümü için alt dizine teşekkür etti.

Kraken’in bir üyesi olan borsanın “yeni dijital varlıkların eklenmesine her zaman açık olduğunu” sözlerine ekledi.


Kraken’in r/CryptoCurrency alt dizindeki talimatları (Reddit)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com