Crypto Robo-Advisor Hedgehog, Otomatik Yatırım Hizmetlerinde CoinDesk Endeksleriyle Ortak Oldu

0 43

Crypto Robo-Advisor Hedgehog, Otomatik Yatırım Hizmetlerinde CoinDesk Endeksleriyle Ortak Oldu

Kripto odak noktaları için SEC’e kayıtlı bir robo-danışman olan Hedgehog, sonraki kullanıcılar CoinDesk Indices (CDI) tarafından üretilen endekslere dayalı otomatik sektörlere yatırım yapmasına izin verecek.

Kullanıcılar, bilgi işlem, kültür ve eğlence, para birimi, merkezi olmayan finans (DeFi) ve akıllı sözleşme platformu dahil olmak üzere CDI endeksleri tarafından izlenen çeşitli dijital varlık sektörlerinden biri yatırım yapabilir. Hedgehog ayrıca tüm sektör CDI izlemelerine maruz kalma sağlayan tek bir otomatik yatırım çözümü olan The CoinDesk Market Select Index’i (CMIS) sunacak.

CoinDesk Endeksleri, CoinDesk’in bir parçasıdır.

Hedgehog CEO’su Colton Dillion’un yapacağı, “Bu iş birliğinin, sektör yatırımı rekabeti gibi daha fazla TradFi en iyi çalışan kripto varlıkları barındırıyor Hedgehog platformunu ve dijital varlık ekosistemini daha da içine taşıyacağına inanca.” dedi.

CoinDesk’in kripto sektör endeksleri, likit dijital varoluşki en büyük segmentlerden bazılarının performansını düşürmeyi amaçlıyor. Bir basın açıklamasına göre CDI ekibi, bu beş kurumun her birini oluşturan yapısı, “belirli alım satım ve saklama gerekliliklerini” karşılayıp karşılamadığını değerlendiren “bir tarama taraması” temelli olarak seçiyor.

CoinDesk Endeksleri (CDI), yaklaşık on yıldır yönetilen varlıklara göre lider dijital varlık endeksleri sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Son yıllarda, dijital varlık yönetimi şirketi Onramp Invest ve Galaxy destekli kripto portföy sağlayıcısı Truvius ile ortaklıklar kurdu.

Hedgehog’un yatırım uygulaması hem iOS hem de Android kullanıcıları için mevcut ve kullanıcılar istedikleri zaman yeniden bağlantı yapmalarına olanak tanır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com