Amerika’nın İlk Taşıyıcısı: Dogecoin Merkez Aşamasını Aldı

0 36

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Dogecoin Merkez Aşamasını Aldı

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Meme kripto para dogecoin ( DOGE ) Salı günü %10 arttı, kayıt TradingView grafik platformu tarafından izlenen Binance verisine göre, 3 Nisan’dan bu yana en büyük tek günlük taşıma. Kripto, yeniden markalanan Twitter platformunda bir ödeme yöntemleri olarak kullanılabileceği yönündeki spekülasyonların ortasındaki son iki hafta içinde %25 değer kazandı. Matrixport’ta araştırma ve strateji başkanı Markus Thielen, “Kripto, Ağustos için başlangıçtaki beklentimiz yaz durgunluğuna yükseliş, diğer kripto temaları arka koltukta oturduğundan, DOGE tipi en çok uçanı olabilir,” dedi. Twitter’ı yeniden icat etmek” diye ekledi. Bu arada Bitcoin (BTC), bugün ABD Merkez Bankası politika duyurusunun yayınlanmasını beklerken, 29.000 doların biraz üzerinde bir ayın en düşük seviyesinde kaldı.

Singapur Yüksek Mahkemesi, sevgili Salı günü yayınlanan bir mahkeme kararına göre, Seyşeller merkezli Bybit borsası ve bir yüklenicinin dahil olduğu bir davada emanete dayalı olarak tutulabilecek bir mülk olarak kripto para. Bybit, Ho Kai Xin’e karşı, iş sözleşmesini yayarak, sahip olduğu ve kontrol ettiği adreslere 4,2 puandan fazla Tether’in USDT stablecoin’ini devre dışı bırakmak için çıkarmayı kullanmayı, iddia ederek bir dava açtı. Ho ayrıca kendi banka hesabına bir miktar itibari para aktardı. Başkan Yargıç Philip Jeyaretnam, “Hareket halindeki diğer herhangi bir şey gibi, USDT de güvene dayalı olarak tutulabilir” dedi.

Nijerya, eNaira modelini şu şekilde değiştiriyor: cesaretlendirmek Nijerya Merkez Bankası (CBN) Vali Vekili Folashodun Shonubi Çarşamba günü yola çıkacağını, bu merkez bankası dijital para biriminin (CBDC) daha fazla çalıştığını söyledi. Batı Afrika ülkesi, Ekim 2021’de tanıtılan eNaira CBDC’sinin daha geniş çapta benimsenmesi için çalışıyor. Bu yılın Mart ayına ait eNaira cüzdanlarının sayısı, ülkedeki yaklaşık 224 milyon olan kitleye karşı yalnızca 13 milyondu. Yerel haber kaynağı The Sun’ın Temmuz başlarında bildirdiğine göre, hizmet sunumunu artırmak ve daha kullanıcı dostu hale getirmek için CBN, eNaira çalışanı temassız ödemeleri etkinleştirecek şekilde yükseltti. Banka, eNaira modelinde izleme ayrıntılarının sağlanmasıdı ve daha fazla bilgi talebine yayın saatine kadar yanıt sonuçları.

Günün Tablosu

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Dogecoin Merkez Aşamasını Aldı

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com