Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Altcoinler İçin Bir “Baş-Omuz” Örneği

0 57

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Altcoinler İçin Bir "Baş-Omuz" Örneği

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Altcoinler İçin Bir "Baş-Omuz" Örneği

en iyi hikayeler

A yükselme altcoinlerin birleşik piyasa kapitalizasyonunda ters baş-omuz fiyat paterni inşa ediliyor. “Altcoin” terimi, “alternatif para”nın anlatımı ve bu durumda, bitcoin, eter ve en iyi stablecoin’ler genelinde kripto para birimlerini ifade eder. Bir kripto para satıcısı ve Valkyrie Investments eski araştırmacısı Josh Olszewicz’in teknik analizine göre, modelin potansiyel olarak tamamlanması “alternatif sezon” veya alternatif kripto para birimlerinin bitcoin ve etere göre daha iyi performans gösterdiğine işaret ediyor. Olszewicz, ether ve önde gelen stablecoinler hariç altcoinlerin grafiklerini inceledi. Piyasadaki en güvenilir boğa teknik analiz modellerinden biri olan ters baş-omuzlar, bir varlığın ortadaki en düşük fiyat olmak üzere üç fiyat dip noktasında oluşur. Bir kuşak veya yükselişten yükselen trend Yükseltme, fiyatların trend çizgisinin (boyun çizgisi) üzerine yükseldiğini ve zirveleri dipler arasında birleştirdiğini teyit eder.

Kripto borsası Bittrex yerleşmiş Perşembe günü ABD’li eşyalara kayıtlı olmayan menkul değerlere erişim sağlama katkıları, borsa için bir tasfiye planı hazırladıktan sonra iki ay içinde 24 milyon dolarlık para cezası almayı kabul etti. SEC, bu yüzyılın başında Mayıs başında iflas mülklerinde bulunan Bittrex’e, aynı anda bir menkul değerler borsası, komisyoncu ve takas odası işlettiğini savunan dava açtı. SEC, diğer kripto para borsaları Coinbase (COIN) ve Binance.US’a benzer masraflar getirdi. SEC ayrıca, Bittrex’in kripto para ihraççılarını, tokenlerinin menkul kıymetler yasasını koruyabileceğini düşündürebilecek kamuya açık açıklamaları silmeye yönlendirdiğini iddia etti.

Coinbase’in yeni Base blok zincirine girişleri, piyasaya sürülmesinden sonraki ilk gün susturuldu. resmi lansman , bazı kripto tüccarlarının büyük sermayelerinin akacağı zararları karşılayamama. Bir Dune Analytics’in elde ettiği kime göre, 15.000’in biraz üzerinde yeni kullanıcı ve Çarşamba gününe göre %40 daha az işlem. Bu miktarın 5,6 milyon doları eter, 2,3 milyon doları USD madeni para (USDC) ve geri boyutu çok sayıda alternatif kripto para birimiydi. Cüzdan analizi, çoğu Base kullanıcısının ortalama olarak 500 ila 1.000 ABD Doları arasında değerde ether aktardığını gösteriyor.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Altcoinler İçin Bir "Baş-Omuz" ÖrneğiAmerika Kıtasında İlk Taşıyıcı: Altcoinler İçin Bir "Baş-Omuz" Örneği

Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com