Cathie Wood ve Mike Novogratz, Spot Bitcoin ETF Onayları Konusunda Yükseliyor

0 53

Cathie Wood ve Mike Novogratz, Spot Bitcoin ETF Onayları Konusunda Yükseliyor

Ark Invest CEO’su Cathie Wood ve Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bir spot bitcoin (BTC) ETF’sinin yakında onaylanacağı konusunda iyimser.

Pazartesi günü Bloomberg TV’de yayınlanan Wood, “Bence SEC, eğer bir bitcoin ETF’sini onaylayacaksa, önceki anda birden fazla onaylayacak” dedi.

Salı sabahı şirketlerinin kazanç sonuçları hakkında konuşan Novogratz – BlackRock ve Invesco’daki kaynaklara sahip olarak bulunarak – zorluklar “değer” değil, şu anda bir spot bitcoin ETF için bir çıkan sekiz başvurudan kişi “ne zaman” SEC sorumluluğu altına gireceğini söyledi.

Novogratz, “Bu büyük bir mesele, çünkü hem Invesco hem de BlackRock tarafındaki bağlantılarımız, bunun, dış pencerenin muhtemelen altı ay olup olmayacağı değil, ne zaman geleceği sorusunu düşündürüyor” dedi. “Yani, eşek denetimine son noktayı ortaya koymak zorunda kalsaydın, dört ila altı ayını doldurmuş hesabısın.”

Ark Invest, hem Invesco hem de BlackRock ile birlikte, hem kurumsal hem de bireysel tacirlere bir kripto para borsasında varlığını doğrudan alarak satmadan bitcoin’e maruz kalma olasılığını verecek bir araç olan spot bitcoin ETF’ye nüfuz edenler arasında yer alıyor.

Bu tür ETF’ler SEC tarafından düşmanca reddedildi, ancak görüşlerin umutları, Haziran ortasında bir spot bitcoin fonu yönetimiyle piyasaları sarsan varlık yönetimi endüstrisi devi BlackRock’un katılımı nedeniyle bu sefer çok daha yüksek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com