Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Pazar, PayPal Stablecoin’e Pek Tepki Vermiyor

0 26

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Pazar, PayPal Stablecoin'e Pek Tepki Vermiyor

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Sponsor Reklam

Bitcoin ve ether, son 24 saat içinde çok az değişti, bu da nasıl geçtiğini bir başka işareti ılık pazar, ödeme devi PayPal’ın (PYPL) stablecoin pazarına girmesi bile iğneyi hareket ettiremedi. Hem bitcoin hem de eter, gün içinde fiyat olarak fazla hareket etmedi ve son birkaç hafta içinde düşük işlem hacimleri gördü. Crypto Finance AG’den Matteo Bottacini bir sabah notunda, “Hakim olan görünüm, ETF tarafından tetiklenen bir tabakaün veya kripto para birimiyle ilgili önemli bir dramanın yokluğunda, bu fiyat değerlendirmesinin uzun bir süre devam edebileceğini gösteriyor” dedi.

PayPal USD (PYUSD), gelen en son stablecoin’dir. pazar . Stablecoin’ler, kullandıkları bir varlığa, genellikle ABD dolarına bağlı dijital jetonlardır. PayPal’ın Ethereum tabanlı jetonu yakın ABD’deki PayPal kullanıcılarının kullanımına yöneliktir. Bu, ilk kez büyük bir finans şirketinin kendi sabit para birimini çıkarmasıdır. Kullanıcılar, PayPal ile uzantıları harici dijital cüzdanlar arasında PYUSD aktarabilir, mal ve hizmetler için tıslamak için belirteçleri kullanır veya PayPal’ın yargılaması herhangi bir kripto para birimini PYUSD’ye ve PYUSD’den dönüştürebilir.

Kripto borsası Bitstamp, dünyanın belirlediği hizmetlerde pazarlamayı hedeflemek için sermayeyi artırıyor. Bloomberg’in bir raporuna göre . CEO Jean-Baptiste Graftieaux, Bloomberg’e gideceğini, “Bitstamp satılık değil ve aktif olarak şirketi satmayı bırakmayız” dedi. “Mevcut ve özel önceliğimiz, perakende ve kurumsal kripto bazlı yeni ürünler ve hizmetler sağlayan Bitstamp’ın yönetimini hızlandırmak için stratejik noktalarda para toplamaktır.” Bitstamp, fonları Avrupa’da lisanslı bir türev ticaret operasyonunu işletmek ve daha fazlasını pazarlamak için kullanmak. Asya’da.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Pazar, PayPal Stablecoin'e Pek Tepki Vermiyor

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com