Bitcoin Uzun Süre 30.000 Doların Altında Kalmayacak, Kripto Opsiyon Tüccarları Bahsi

0 64

Bitcoin Uzun Süre 30.000 Doların Altında Kalmayacak, Kripto Opsiyon Tüccarları Bahsi

Merkezi olmayan türev borsası SynFutures’ın CEO’su Rachel Lyn, Cuma günü notunda, Bitcoin’in (BTC) 30.000 $ düşüş tabanının, aksi takdirde yükselme trendinde kısa sürede bir düzeltme yapabileceğini söyledi.

Lyn, “Bitcoin’in 30.000$’ın düşmesine rağmen, ayı tüccarlarından 30.000$’lık çağrı [seçenek] satış konusunda bariz bir eksiklik var” dedi. “Bu, en yakın vadede 30.000 dolar seviyesinin önemli bir dirence dönüşmesini öngörmediklerini gösteriyor.”

Piyasaya göre en büyük kripto para birimi olan bitcoin, Temmuz ayı sonlarında büyük bölüm 30.000 doların üzerinde işlem gördü ve varlık yönetimi devi BlackRock’un spot bitcoin ETF işlemleri ve Ripple’ın XRP’si hakkında kapsamlı olumlu bir mahkeme kararıyla bu ayın başlarında yaklaşık bir yılın en yüksek seviye olan 31.800 dolara ulaştı. pozitif özellikler. Ancak yükseliş trendi, fiyatların bu hafta başında 29.000 $’ın düşmesi ve ardından mevcut 29.350 $’a mütevazı bir beklentiyle son dönemler başarısız oldu.

Ancak Lyn’e göre 30.000 dolar sınırı muhtemelen sadece kısa vadeli bir sapma.

“Bu teknik düşüş, son altı aydaki güçlü yükseliş trendi gözünün önünde endişeler yaratsa da, bunu yalnızca kısa vadede bir düzeltme olarak düşünerek” dedi ve 31.000’e gönderme alımının “yüksek açık ilgi çekmeye devam etmesi gerektiğini” de sözlerine ekledi. Lyn, bunun için BTC’nin fiyatında bir olması durumunda fiyat seviyesi “güçlü bir direnç” oluşturduğunun bir işareti olduğunu söyledi.

Opsiyonlar, onlara bir dayanak varlığı daha sonraki bir anda belirlediğiniz bir fiyattan alma veya satma hakkı veren alım satım araçlarıdır. Bir alım opsiyonu alıcısı, satın alma kullanımlarını alır ve satın alan, satma kullanımlarını alır. Örneğin, bitcoin tüccarları, fiyat üzerinde ucuz, kaldıraçlı yükselme bahisleri yapmak için genellikle arama sonuçlarını kullanır.

Singapur merkezli kripto hizmetleri sağlayıcıları Matrixport, aldıkları kripto para birimlerinde volatilitenin bastırıldığı bir zamanda gelenleri optimize etmek için spot BTC satmalarını ve bunun yerine satın alma seçeneklerini satın almalarını tavsiye etti.

CoinDesk Bitcoin Fiyatı Endeksi şu anda hafta boyunca %1,5 düşüşle 29.350 dolardan işlem görüyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com