Bitcoin ve Ether Sessiz Bir Şekilde Ticaret Yapıyor, Ancak Daha Az Bilinen İsimler Bu Hafta Güçlü Bir Performans Gösteriyor

0 53

Bitcoin ve Ether Sessiz Bir Şekilde Ticaret Yapıyor, Ancak Daha Az Bilinen İsimler Bu Hafta Güçlü Bir Performans Gösteriyor

Temmuz ayı bitmesine sadece üç gün kala, bitcoin (BTC) ve ether (ETH) ayı negatif bölgeyi bitirmeye hazırlanıyor. Son yedi gün içinde, bitcoin ve ether, tüm ay boyunca menzile bağlı bir ticaret ortamına çok uygun olarak sırasıyla % -1,59 ve – % -0,81 düştü.

Her iki kripto para da ilgili CoinDesk Endeks trend göstergelerine göre yerleştirme bölgesine taşındı. Günlük olarak hesaplanan göstergeler, bir dizi hareketli ortalama kullanarak fiyat yönünü ve momentumu gerçekleştirmek için tasarlandı.

Tüm dijital varlık manzarasındaki daha geniş hareketler, Coindesk Piyasa Endekslerinde (CMI) yakalanıyor ve %1,24 düşüşle DeFi Endeksi (DCF) dahil olmak üzere tüm CMI sektörleri bu haftayı kırmızıda tamamladı. En zayıf performans göstergesi, %3,24’lük düşüşle Kültür ve Eğlence Endeksi (CNE) oldu.

Kısmen bitcoin’in bu gruptaki büyük ağırlığı sayesinde Temmuz başında %0,39 düşen Döviz Endeksi (CCY) hariç tüm CMI sektörleri yeşil rengi bitirdiği için aylık tablo marjinal olarak daha umut verici.

CMI koruması 183 varlığının 112’si veya %61’i Temmuz ayındaki Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi.

Haftalık nakliyeciler

NFT platformu Origin Protocol (OGN) geçen hafta %32 artarken, DeFi’nin Kyber Network (KNC) ve akıllı sözleşme platformu Astar (ASTR) sırasıyla %23 ve %22 arttı.

Piyasa değerleri 300 milyon doların altında olan bu jetonların her biri, radarın altına düşmeye devam ediyor. Yine de sektör uyumları, performanslarının benzer varlıklarıyla uyumlu olup olmadığına dair fikir verebilir.

OGN’nin bu haftaki doğumu, %3,1 daha düşük olan Kültür ve Eğlence Endeksi’nin (CNE) karşıtı görünüyor. KNC’nin ilerlemesi, DeFi Endeksi (DCF) için %2,8’lik bir düşüşün yanı sıra geldi ve ASTR’nin yükselişi, Akıllı Sözleşme Platformu Endeksi (SMT) için %1,2’lik düşüş geride kaldı.

Bitcoin ve Ether Sessiz Bir Şekilde Ticaret Yapıyor, Ancak Daha Az Bilinen İsimler Bu Hafta Güçlü Bir Performans Gösteriyor

gelecek haftayı karşılama

Bu haftaki Federal Rezerv faiz oranı artışı Temmuz ve enflasyon verilerinin hemen ardından, gelecek hafta makroekonomik odak noktası, özellikle Cuma günü ayı Tarım Dışı İstihdam raporu dahil olmak üzere işlere odaklanacak. Daha az izlenen, ancak aynı zamanda ilgi çekici olan Salı günü İş Fırsatları ve İşgücü Piyasası Araştırması (JOLTS).

Mevcut beklentiler, Temmuz ayında 190.000 işin eklenmiş olması ve açık işlerin 9,8 milyona 9,5 milyona düşmesidir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com