Bitcoin, Makro Olaylardan Etkilenmeden 29,2 Bin Dolara Yaklaşıyor; ADA, SOL, MATIC Kırmızıda Kararlı

0 39

Bitcoin, Makro Olaylardan Etkilenmeden 29,2 Bin Dolara Yaklaşıyor; ADA, SOL, MATIC Kırmızıda Kararlı

Asya hisse senedi piyasalarının Cuma günü açılışından kısa bir süre önce Bitcoin, en son makroekonomik çalkantılardan büyük ölçüde etkilenmeden kalırken, ABD işlem saatlerinde düşen büyük altcoinler, çok sayıda kırmızı renk de olsa sabit kaldı.

Piyasaya göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, son zamanlarda 29.200 doların biraz altında işlem görüyordu ve son 24 yerinde kabaca sabit kaldı. BTC, son 11 yılın büyük bölümü 29.000$ ile 29.500$ arasında işlem görüyor ve öncekinin Fiyatları üzerinde daha büyük bir kullanıcıya sahip olduğu ve diğer üzerindeki varlıklar üzerinde ağırlık yaratmaya devam ettiği dış kısıtlamalara karşı giderek daha fazla bağışık görünüyor.

Piyasa değeri ikinci en büyük kripto olan Ether, benzer bir model izliyor Çarşamba gününe göre %0,4 diziyle 1.834 dolardan işlem gördü. Diğer kripto paralar, Perşembe günü geçiş konutu, kalıntıların küresel olarak artan getirilerle ilgili huzursuzluğu, Avrupa’da daha fazla parasal şahinlik korkularını yeniden alevlendiren ve bölgedeki yükün kalıcılığını öne süren ABD istihdamını büyük ölçüde caydıran İngiltere Merkez Bankası’nın çeyrek puanlık faiz oranı artışı arasında daha fazla Hızlı bir şekilde düştükten sonra istikrar kazandı.

Akıllı sözleşme platformları Cardano, Solana ve Polygon’un token’ları ADA, SOL ve MATIC, son zamanlarda %2,5’in üzerinde indirim yaptı. Ve merkezi olmayan borsa Uniswap’in yerel kripto para birimi UNI, %1,3’ten fazla düşmek için aşağı yönlü ivmesini sürdürdü.

Kripto piyasalarının performansının bir boyutu olan CoinDesk Piyasa Endeksi, son zaman dilimleri %0,52 arttı.

DeFi altyapı sağlayıcıları Maverick Protocol’ün temel faydaları bulunanlarından Bob Baxley, CoinDesk’e yönelik yorumlar bir e-postada, “Uzun bir süre, belki de gelecek birkaç ay veya hatta gelecek sezonlara kadar yatay bir seyir izleyeceğimizden şüpheleniyorum.” “Şu anda verimli bir ralli için alana sahip yeterli taze sermaye yok.”

Ancak Baxley iyimser bir tavırla, koşullardan “hem kullanıcıların hem de yeni sermayenin girişine” yol açacağını sözlerine ekledi.

“Bunu biriktirdiği için Ethereum temellerinin daha sağlam hale geldiğini ve uygulamalarının daha akılda kalıcı olduğunu ve kullanıcılar için giderek daha kolay hale geldiğini görüyor” diye yazdı.

Bu arada, ABD hisse senedi piyasaları, tahvil getirilerinin gidişatıyla birlikte hafif düşüş kaydetti ve bu, varlıkların varlıklarına yönelik tüketiminin azaltılmasının bir işareti. S&P 500 ve teknoloji uygulamaları Nasdaq Composite sırasıyla %0,3 ve %0,1 düşüşle kapandı.

Web3 tahvil devleti platformu Umee’nin CEO’su ve kuruluş merkezi Brent Xu, CoinDesk’e yorumları bir e-postada, faizin sona ermesi da dahil olmak üzere “makro ortam daha fazla yumuşayana kadar” kripto fiyatlarının uzun bir süre yükselme ihtimalinin düşük olduğunu yazdı . 16 aydan fazla bir evli merkez bankası politikasını kesinlikle yapan yürüyüş.

Xu, “Enflasyonun sona ermesine kadar organları bildiğimiz bağlı olarak önümüzde bir veya iki dizi daha olabilir, ancak oranların zirvesine kesinlikle yakınız” diye yazdı. “Enflasyonun birçok kişinin umduğu kadar hızlı bir şekilde ikna edilmedi. Kısacası, devrin iyimser bir aşamaya girmesinden önce katlanması gereken çok yol var.”

Xu, şunları ekliyor: “Özellikle Bitcoin ile o kadar büyük bir dalgalanma yaşadık ki, bu seviyelerin hacminin bir şekilde aşılması bir yana, nasıl sürdürülebileceğini bile bilemiyoruz. Halihazırda dijital varoluşta paramız kaldı. geri dönüştürülüyor.”

Daha fazla gör: CoinDeskMarkets.com’da profesyonel düzeyde kripto verisi ve haber müdürlüğü

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com