Bitcoin Balinası Michael Saylor Çok Daha Fazla BTC Satın Alabilir

0 35

Bitcoin Balinası Michael Saylor Çok Daha Fazla BTC Satın Alabilir

Son yıllarda dev bir bitcoin (BTC) zulası biriktiren yazılım geliştiricisi MicroStrategy, daha fazla hisse senedi satarak 750 milyon dolara kadar toplayabilir ve geliri diğer şeyleri yanı sıra daha fazla bitcoin satın almak için kullanmayı planlıyor.

Duyuru, Salı günü geçen konuk ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu dosyalamasında yapıldı. Bitcoin’in fiyatı, ardından gözlemlenen bir şekilde yükselen ve yaklaşık 29.200 dolardan 29.400’e yaklaştı.

Başkan Michael Saylor, MicroStrategy’yi pandemiden bu yana milyarlarca dolar değerinde satın alarak bitcoin ile yoğun bir şekilde ilgilendirdi. Ve bunu eski moda bir şekilde yapmak için para toplamak: halka açık şirketin hisselerini incelemelerini ve tahvillerini daha fazla gruplandırmak. Bu, bu stratejiye katılım bulunur.

MicroStrategy’nin Salı günü yaptığı dosyaya göre, “Bu tekliften elde edilen net geliri, bitcoin ve işletme sermayesi alımı dahil olmak üzere genel kurumsal amaçlar için ve piyasa koşullarına bağlı olarak kullanmayı planlıyoruz.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com