Amerika’nın İlk Taşıyıcısı: Michael Saylor’ın Bitcoin’in Daha İyi Göründüğü Bahsi

0 39

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Michael Saylor'ın Bitcoin'in Daha İyi Göründüğü Bahsi

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Bitcoin fiyatındaki bir toparlanma, MicroStrategy’nin (MSTR) kripto para birimi varlıkları için kayıpları keskin bir şekilde daralttı. Michael Saylor, neredeyse tam olarak bir yıl önce MicroStrategy’nin CEO’su olarak, yalnızca Bitcoin’e yatırım yapmaya odaklanarak yönetim kurulu başkanı olmak için kullanım içinde, dijital varlık stratejisi oldukça kasvetli yapılar kullanıyor. Bitcoin satın almak için MicroStrategy’nin milyarlarca dolarını harcadığı harcamıştı ve kağıt kaybı yaklaşık 1 milyar doları buldu. Bugün, yine de, Bitcoin’in fiyatı 29.000 doların üzerine çıkması için MicroStrategy’nin konumu daha parlak görünüyor. Saylor daha fazlasını satın aldı. MicroStrategy, CEO görevinden sorumluluğunda 129.699 olan Bitcoin’e şimdi 152.800 sahip. Bu yeni alımlar, MicroStrategy’nin maliyet tabanını 29.672$’a düşürdü. Alt satır: En büyük kripto para varlığı nedeniyle bitcoin fiyatı için bir vekil haline gelen bir yazılım şirketi olan MicroStrategy, bitcoin ile neredeyse siyahta. ( Hikayenin tamamı 9:30 AM ET’de CoinDesk’te mevcut olacak.)

Huobi’nin bir sözcüsü, birkaç oyuncunun öldürüldüğüne dair haberler yalanlıyor. tutuklandı Çin’de borsadan çıkış yolları. Hafta sonu, Hong Kong’daki finans medyası, Huobi’deki birkaç yöneticinin Çin’de polis tarafından götürüldüğünü bildirdi. Nansen.ai’den alınacağını görerek, Huobi’nin stablecoin takas bakiyeleri geçen hafta %33 düştü ve tüccarlar 49 milyon dolar çekti. Daha önce, Wu Blockchain’den Colin Wu, “offshore kripto para birimi borsalarının çok sayıda üst düzey yöneticisinin … Çin polisi tarafından gözaltına alındığını ve soruşturulduğunu” açıklamıştı.

Curve Finance’in sahip olduğu telafi edildi Bir hack sırasında çalınan fonların %73’ü, platformun 73 milyon dolardan fazla çeşitli değerinde token kaybettiğini gördü. Geçen hafta, Alchemix’ten çalınan 22 milyon ölüm ve eter türevlerinin tamamı iade edildi. Kullanıcıların platformunda stabilcoin’leri ucuza değiş tokuş etmesine izin veren Curve, saldırganların Curve’den token çalmasına ve Metronome ve Alchemix platformlarının alınmasına ve alınmasına izin veren bir yeniden giriş saldırısı tarafından vuruldu.

Günün Tablosu

Amerika'nın İlk Taşıyıcısı: Michael Saylor'ın Bitcoin'in Daha İyi Göründüğü Bahsi

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com