Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Upbit, Spot Ticaret Hacminde 2. Sıraya Yükseldi

0 29

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Upbit, Spot Ticaret Hacminde 2. Sıraya Yükseldi

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto para piyasalarındaki en son hareketlerini içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Sponsor Reklam

Güney Kore’nin Yükselişi aşıldı spot işlem hacminde merkezi borsalar Coinbase (COIN) ve OKX CCData’nın bir raporuna göre Temmuz hakkında ilk kez, Binance’ten sonra dünyanın en büyük ikinci kripto borsası oldu. Temmuz ayında Coinbase’in hacmi %11,6 düşüşle 28,6 milyar dolar, OKX’in hacmi ise %5,8 düşüşle 29 milyar kazanç geriledi. Upbit, %42,3’lük diziyle 29,8 milyarlık sahiplik yükümlülükleri genel piyasa dağılımını yayınladı. Kore muhafazası, perakende malzemelerden gelen kripto para birimleri talebi tarafından yönlendiriliyor.

ABD’nin halka açık en büyük kripto borsası Coinbase, ilan edildi Optimism’in OP Stack’i ile çevresinde 2. katman zinciri olan Base, yaklaşan Çarşamba günü halka açılıyor. Base, ağdaki uygulamaları test edebilmeleri Temmuz için öğrenebilen geliştiriciler için yayına girdi. Coinbase bir blog gönderisinde, kullanıcıların artık etherlerini Base’e aktarabileceklerini yazdı. Base duyurusu, Coinbase’in ikinci çeyrek sonuçlarını yayınlamasından önce geldi. Gelir analistlerinin ücretleri aştı ve kaybından daha az oldu.

ProShares ve Bitwise başvurular yapmış ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile bitcoin ve etere odaklanan bir borsa yatırım fonu için . ProShares’in dosyasına göre, Bitcoin ve Ether Eşit Ağırlıklı ETF, “en yakın olgunlaşan aylık bitcoin ve eter süresi işlem sözleşmelerinde uzun pozisyon tutma performansını” ölçecek. Bu arada Bitwise, bir Bitcoin ve Ether Piyasası Ağırlığı ETF’si için başvuruda bulundu. Son aylarda, bir spot bitcoin ETF’nin yakında onaylanabileceği olasılığı üzerine heyecan arttı.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Upbit, Spot Ticaret Hacminde 2. Sıraya Yükseldi

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com