Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Eğri Finans İstismarı Kripto Parayı 100 Milyon Dolardan Fazla Risk Altına Aldı

0 43

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Eğri Finans İstismarı Kripto Parayı 100 Milyon Dolardan Fazla Risk Altına Aldı

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Sponsor Reklam

eğri Stablecoin odaklı merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan , bir faydalanmak bir göre Pazar geç proje tweeti . Eğri, akıllı ev sahibi para tutma, ticaret ve borç verme gibi finansal hizmetler sunmak için aracılar yerine sözleşmelere güvenir. Eğri sistemi parçalarına güç sağlamak için kullanılan bir programlama dili olan Vyper’daki “yeniden giriş” hatası nedeniyle 100 milyon dolardan fazla kripto para birimi riski altında. Bir dizi farklı DeFi hizmetinde fiyatlandırma ve likidite için kullanılan platformdaki birkaç stabilcoin yuvasına kadar bilgisayar korsanlıkları tarafından boşaltıldı, ancak basın süre miktarı net değil. Bir blockchain denetim firması olan BlockSec, Twitter’da yayınlanan bir ön analizde toplam kaybın 42 milyon doların üzerinde olduğunu tahmin etti. DEX’in yerel tokeni olan CRV, Coinbase başına son 24 saatte %12 düşüşle işlem görürken, ilginç bir şekilde Güney Kore merkezli dijital varlık borsası Bithumb’da %500 arttı.

Katman 2 zinciri İyimserliği yerel belirteç operasyon Pazartesi günü yükseldi ve günde %9 artarak CoinDesk Piyasa Endeksi’ni geride bıraktı ( CMI ), bu seansta kabaca düzdü. OP’deki ilerleme, İyimserlik yapısı Coinbase tarafından oluşturulmuş katman 2 ölçekleme zinciri Base’in 85 milyon piyasaya sürülmesiyle elde edilen Base’de yeni çıkış bir göğüs madeni parası olan BALD dahil olmak üzere göğüs madeni paralarıyla ilgili işlem etkinliğinde bir hikaye görmesiyle geldi. Pazar günü geç. Optimism ağı, OpenAI’nin Worldcoin’inin ağda piyasaya sürülmesinden sonra geçen hafta işlem hacminde de bir dizi gördü. Dune Analytics’e göre Optimism’in işlem hacmindeki dizisi, rakibi Arbitrum’u altı ay sonra ilk kez geride bıraktığını söylüyordu.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) diye sordu CEO Brian Armstrong, Financial Times’a verdiği demeçte Coinbase’in (COIN), kripto borsasına dava açmadan önce bitcoin genelinde tüm kripto para işlemlerinde alım satımını durduracağını söyledi. Armstrong’a göre SEC, “Bitcoin dünyasının her varlığının bir menkul varlığın varlığına inandığını” söyledi ve ajansın bu sonucun genelleme mantığı açıklamasını reddetmeyi de sözlerine ekledi. Armstrong, “O merkez gerçekten başka seçeneğimiz yoktu” dedi. “Aslında ABD’deki kripto endüstrisinin sonu anlamlı gelirdi … Mahkemeye gidecek ve mahkemenin ne söylediğini öğrenelim.” 6 Haziran’da SEC, Coinbase’i federal menkul kıymetler yasasını ele geçirmekle suçladı ve aynı anda bir komisyoncu, borsa ve kayıt dışı menkul kıymetler için bir takas odası olarak faaliyet gösterdiğini iddia etti. Coinbase, SEC’in eyleminin yasal sürecini askıya alıyor ve onay yetkisinin kullanımını kalıcı olarak karşılık verdi.

Günün Tablosu

Amerika Kıtasına İlk Taşıyan: Eğri Finans İstismarı Kripto Parayı 100 Milyon Dolardan Fazla Risk Altına Aldı

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com