BALD Token, Geliştirici Likiditeyi Çekerken %90 Düştü

0 32

BALD Token, Geliştirici Likiditeyi Çekerken %90 Düştü

Verilere göre, Base blok zincirinde yeni piyasaya sürülen kel (BALD) tokenler, tokenin taşıyıcıları büyük dolar değerindeki likiditeyi kaldırdığı için Pazartesi gününde zirveye ulaştıktan sonra %90’a kadar düştü.

BALD, Pazartesi günü Avrupa sabah saatlerinde 32 milyon teslimat ether (ETH) tuttu. Ancak, geliştirici yapıya göre milyonları hareket ettirerek fiyatların 9 sentten 1 sente düşmesine neden oldu. Tabanı çok az satıcı satın aldığı için Fiyatlar yazma zamanında 4 sente yükseldi.

Pazar günü, kel jetonlar, ticaret çevreleri arasında popülerlik kazandıkça 50 milyon dolar bir piyasa değeri topladı. Kapitalizasyon Pazar günü geçiş tahmini 85 milyon dolara kadar çıktı – @cheatcoiner gibi tacirleri ilk 500 ölüme ilk yatırımdan 1,4 milyon doların üzerine çıktı.

Yazma sırasında, blockchain verisi, konuşmacının daha küçük eter partilerine likidite eklediğini gösteriyor. Merkezleri bir şekilde yükseltti, ancak pan kapıyalan sahipleri toplu halde jeton satmaya devam etti.

Kripto borsası Coinbase tarafından OP Stack üzerinde inşa edilen Base, test ağını Ocak başında başlattı ve Temmuz ayı boyunca inşaatçılara, Base’e başvuruların muhafazalarını açtı. BALD gibilerinin sermayede – ve kullanıcılarında – blok zincirine ani bir hücuma yol açtığı Pazar günü dışında, ilgi görmeye kadar yetersiz kaldı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com