Yatırımcılar Sektördeki Son Sorunları Düşünürken Bitcoin 29,2 Bin Dolara Yakın Oluyor; CRV Düşüşleri %12,5

0 30

Yatırımcılar Sektördeki Son Sorunları Düşünürken Bitcoin 29,2 Bin Dolara Yakın Oluyor; CRV Düşüşleri %12,5

Asya TradFi piyasaları Salı günü açılıştan kısa bir süre önce, bitcoin 29.200 doların biraz üzerine çıktı, son 24 saat içinde kabaca düz, ancak yine de bir haftadır işgal ettiği aynı dar aralıkta sıkışıp kaldı.

Piyasaya göre en büyük kripto para birimi, Pazartesi sabahı erken çevreleyen 29.500 doların üzerine düştü, piyasalar endüstrideki en son darbeyi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) çevrimiçi olarak Richard Heart olarak bilinen ve çevrimiçi olarak bilinen internet pazarlamacısı Richard Schueler’ e karşı açtığı davayı emerken, 29.500 doların üzerine çıktı. Hex, PulseChain ve PulseX’i projelendiriyor ve stablecoin borsası Curve’ün istismarından çalınan serpintilerle boğuşuyor.

Bitcoin son dönemlerde piyasa değeri ikinci en büyük kripto para olan Ether’den ve piyasa sürelerine göre diğer büyük altcoinlerden daha iyi performans gösteriyordu. ETH, aynı zamanda Pazar gününe göre %0,5 düşüşle 1.853 dolardan el değiştiriyordu. Akıllı sözleşme platformları Solana, Tron ve Polygon’un token’ları SOL, TRX ve MATIC sırasıyla %1,8, %2,3 ve %2,2 değer kaybetti.

Sponsor Reklam

Curve’ün yerel kripto CRV’si %12,5 düşerek 56 gönderilen işlem gördü. CRV bu yılın başında bir doların üzerinde işlem gördü. Kripto piyasalarının deneyimlerinin bir boyutu olan CoinDesk Piyasa Endeksi son bölümler biraz yükseldi.

CoinDesk’e ilişkin değerlendirmeler bir e-postada, algoritmik ticaret platformu CoinRoutes’un CEO’su ve kurucu ortağı Dave Weisberger, HEX davasının ardından altcoinlerin aşağı doğru sürüklendiğini belirttiğini, ancak bunun bir “fonların kullanılması” olduğunu ve yol olarak yanlış bir şey göstermediğini ekledi. . daha geniş pazar ile.

Weisberger ayrıca, “Genel olarak, yazın en kötü ortamız ve buna karşılık, Ethereum ile birlikte Bitcoin için ağır düşük hacimler görüyoruz,” diye yazdı, ancak “daha büyük boyutlu alıcıların” fiyat son dönemleri için bitcoin biriktiriyor gibi deponu de sözlerine ekledi. .

“Duyarlılık arttı…” ama “…piyasa bir bekleme düzeninde gibi görünüyor” diye yazdı.

Daha fazla gör: CoinDeskMarkets.com’da profesyonel düzeyde kripto verisi ve haber müdürlüğü

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com