XRP’nin Haftalık %60 Kazanımı, Bitcoin 30.000 Doların Altında Durduğundan Daha Geniş Kripto Çöküşüne Karşı Çıkıyor

0 30

XRP'nin Haftalık %60 Kazanımı, Bitcoin 30.000 Doların Altında Durduğundan Daha Geniş Kripto Çöküşüne Karşı Çıkıyor

Ripple’ın XRP’si, Salı günü çoğu kripto para birimini geride bıraktı ve geçen Perşembe günü dava kararının sonraki pazar çevresindeki ilk ralli yapısına göre boş çıktı.

Ripple ödeme sistemi yerel token’ı, son 24 saat en iyi 25 kripto varlığı arasında %3,6’lık kazançla en iyi performansı gösteren oldu. XRP, güçlü durumdaki borsa devi Binance’in BNB tokenini devirerek, piyasa ortamına göre dördüncü en büyük dijital varlık olarak yerini yeniden aldı.

Piyasaya göre en büyük iki kripto varlığı olan Bitcoin (BTC) ve ether (ETH), şu anda geçen Perşembe günkü seviyelerinden daha düşük, her ikisi de bilgisayar kasası önemli olan 30.000$ ve 1.900$ fiyat ödemenin altında kaldı.

Kurumsal kripto borsası FalconX’in araştırma başkanı David Lawant, “Ripple ve SEC davası, kriptoda daha geniş ve kalıcı bir ralli oluşturmadı” dedi.

Sponsor Reklam

Geçen Perşembe günü satın almalarının bir kısmının geri verilmesine rağmen, XRP kararından bu yana hala kabaca %60 arttı. Bu arada, daha geniş dijital varlık hücrelerinin verilerini izleyen CoinDesk Kripto Piyasası Endeksi (CMI), aynı dönem %0,5 düşerek Perşembe günükü yükselişinin tamamını sattı.

Geçen Perşembe günü büyük ralliler yapan Polygon’un MATIC’i, Solana’nın SOL’u ve Cardano’nun ADA’sı gibi en iyi altcoinler, XRP kararından önceki işlem seviyelerine tamamen geri döndüler. MATIC ve SOL hafta boyunca %5 düşerken, ADA %2 düştü.

Lawant, XRP satın alma telaşının büyük ölçüde geride kalabileceğini, ancak ellerine ekleyen dijital varlık fonlarının fiyatını artıran bir miktar satın alma baskısını gösterebileceğini söyledi.

“Endeks fonları, hala izlediğim ek kurumsal akış için potansiyel bir kaynaktır” dedi.

Lawant, “XRP, tipik olarak BTC ve ETH dışları en büyük gaz olan ADA ve SOL’un 3,5 katın daha fazla bir piyasa sıcaklığına sahip ve %1’in biraz üzerinde bir ağırlığa sahip” dedi. “Eğer XRP, yatan yatan endekslere dahil edilirse, varlığa, en iyi geniş kripto endekslerinin grubunun %4-5’ini temsil edebilir.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com