XRP, En Büyük 4. Kripto Para Birimi Olmak İçin BNB’yi Geçti; Fonlama Faizlerinde Artış

0 29

XRP, En Büyük 4. Kripto Para Birimi Olmak İçin BNB'yi Geçti; Fonlama Faizlerinde Artış

Ödeme odaklı kripto para birimi XRP, piyasa sürelerine göre dünyanın en büyük dört dijital varlığı olmak için BNB tokenını geride bıraktı.

CoinDesk kurallarına göre, XRP’nin piyasa değeri son 24 saat %66 artarak 41,44 milyar dolar oldu. BNB’nin piyasa değeri ise %6,5 dizile 40,57 milyar yükseldi. XRP’nin fiyatı 47 sentten yaklaşık 78 sente yükseldi.

Ripple Lab’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile XRP satışı konusunda uzun ve zorlu bir devlet savaşında genel zaferi, kripto para biriminin yükselişini güçlendirdi.

Perşembe günü, New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesi, Ripple’ın dijital varlık borsalarında XRP teklifinin ve satışının, SEC’in iddiası gibi yatırım sözleşmelerinin teklif ve satışının gerçekleşmediğini söyledi.

Ancak Mahkeme, Ripple’ın kurumlarına, hedge fonlarına ve diğer yapılara 700 milyon doların üzerindeki değere sahip XRP’yi doğrudan satmasının menkul kıymetlerini ele geçirdiğini söyledi. SEC, 2020’nin sonlarında, şirket 1,3 milyar dolar değerinde XRP satmasının ardından Ripple’a kayıtsız menkul kıymetler sattığı için dava açtı. Düzenleyici eylemleyici, birkaç borsanın XRP’yi listesinin geçersiz olduğunu gördü ve kripto para birimini baskı altında tutarken, daha geniş pazar o yılı yüksek bir notla bitirdi.

Kararın ilk kısmı, merkez borsalar tarafından yenilenen XRP listelenmesi için kapıları açtı. Crypto.com bu adımı attı ve Gemini hem spot hem de türev alım satımı için XRP listelemesini araştırıyor.

Bu arada, CoinShares’in Ürün Başkanı Townsend Lansing’e göre, kararın ikinci bölümü XRP’nin menkul kıymetidir.

Sponsor Reklam

“Mahkeme, Ripple’ın özel kurumsal özelliklerine doğrudan satışla ilgili olarak menkul kıymetler yaşadıklarını tespit etti. Bu nedenle, XRP yalnızca bir menkul kıymet olarak kabul edilmekle kalmıyor, aynı zamanda arzının yasallığıyla ilgili sorularda ortaya çıkıyor. -postada, “Mahkeme, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) için önemli bir zafer olarak ve diğer kripto para birimlerine karşı kanuni eylemler için emsal teşkilatlayarak yasanın gerçekten dağıtıldığını doğruladı.”

Langsing, “Doğrudan Ripple’dan satın alan kurumsal öğelerin, potansiyel sigortacılar olarak örneklerin toplu davaya tabi tutabileceklerini önemsemek değil.

Sürekli aşamalı işlemlerki fiyat artışı ve yükselme pozisyonundan da açıklayacağı gibi, satıcılar henüz kararın ikinci bölgesine odaklanmadı.

Sürekli vadeli işlemler, vade sonu veya ödeme tarihi olmayan standart vadeli işlemler sözleşmeleri gibidir.


Sürekli olarak çalışan işletim sistemleri, pozitif fonlama oranlarının gittiği gibi, artış seyri gösteriyor. (Düğme cam) (Düğme cam)

Coinglass’tan alınan ölçüler, dünya çapında toplu hacim harcamaları kalıcı beklentiler işlem fonlama oranlarının en az Aralık ayından bu yana en yüksek seviyeye çıkacağını gösteriyor. Açık faiz içerikleri oranlar dört aylık en yüksek yapılar.

Her ikisi de kaldıracın kesin bir şekilde yükselme yönüne doğru eğildiğini öne doğru uzanıyor.

Fonlama ölçütleri, sürekli uzun ömürlü işletim yollarının yükselişini gösteren uzun ve inişli gidişi gösteren kısa pozisyon sahipleri arasındaki bir varlığın nihai ödemeleridir. Pozitif bir fonlama oranı, uzun pozisyonların baskın olduğu ve pozisyonlarını açık tutmak için kısa pozisyonların ödediği anlam gelir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com