XRP, Diğer Kripto Varlıklarını Gölgede Bırakarak Haftalık Spot Işığına Taşıyor

0 27

XRP, Diğer Kripto Varlıklarını Gölgede Bırakarak Haftalık Spot Işığına Taşıyor

Bitcoin ve eter genellikle kripto pazarlarında aslanın konuşma payını oluştururken, ABD New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinde verilen bir karar, bu hafta başka bir dijital varlık merkez sahneye çıkardı.

Ripple Labs’ın XRP token’ı, mahkemelerin XRP token’larının borsalarda ve yansımaların satışının yatırım sözleşmesini teşkilatlandırmasını belirlemesiyle bu hafta keskin bir şekilde yükseldi. Kararın etkisi önemliydi ve duyurunun ardından XRP %73 arttı.

Tarihsel bağlamda, yükselme, varlığın tarihindeki en büyük ikinci günlük dizi oldu ve 14 Aralık 2017’deki %83’lük hareketten sonra ikinci oldu.

XRP hamlesi, bu hafta bitcoin ve eterin ilgili -%0,33 ve %2,7’lik performansının gölgede kalması, iki büyük çağdaşını şimdilik arka plana itiyor. Artış, XRP’nin piyasa kapitalizasyonunu 41 milyar yükseltmeti ve onu BNB’yi gösterimleri en büyük kripto varlıkları arasında dördüncü dünyaya taşıdı. Varlık, tüm zamanların en yüksek seviyeli olan 3,38 dolardan hala çok uzakta, ancak kararın etkili bir şekilde varlığının yeniden fiyatlandırılması anlamı geliyor.

Ülkede olmayan bir şekilde, XRP için geçerli olan güç kaynağı (RSI), 80’e hafifçe geri çekilmeden önce 88’e çıkarak geleneksel olarak aşırı alım olarak kabul edilen yükselen seviyelere.

XRP’nin 88 değeri, varlığının tarihindeki en yüksek 10. değer. XRP’nin günlük okumasının 79 ile 81 arasında gezindiği 11 olayda, takip eden 30 gün içinde %29,5 değer kazandı.

Yatırımcıların cevaplaması sorusu, XRP’nin RSI’sinin daha da düşmesini beklemedikleri veya kararın XRP için yeni bir başlangıç ​​işaret edip sürekli bir yükselişe yol açmadığıdır.

Sponsor Reklam

XRP fiyatları Cuma paketi ılımlı bir miktar geri çekildi ve genel olarak kripto fiyatlarındaki düşüşe paralel olarak %15 düştü. BTC ve ETH sırasıyla %4,2 ve %4,6 düştü.

CoinDesk Endekslerine yansıyan XRP gücü

CMI bu hafta %6,8’e kadar yükseldi ve 186 CMI sistemlerinden 172’si haftayı pozitif olarak tamamladı. XRP açık ara liderken, Stellar Lumens (XLM) %48,6 dizila CMI’da ikinci sırada yer aldı. XLM’nin performansı, her iki varlığı da tarihsel olarak yüksek oranda yayıldığından, genellikle XRP’leri ortaya çıkarır.

Beş CMI bölümü arasında %11,4 diziyle DeFi başı dikkat çekiyor. Önde gelen üç DeFi adı LQTY (%41,9), COMP (%28,8) ve SNX (%28,7) idi.

İronik bir şekilde, XRP ve XLM’nin ait olduğu para birimi sektörü, sektör performansı üzerinde sürüklenen bitcoin (%2,9) ve bitcoin cash (%-3,8) ile geride kaldı.

Bitcoin, Ether “Önemli Yükseliş Eğitiminde”

Bu hafta XRP ve XLM’ye arka koltuk almasına rağmen, bitcoin ve eter tüketicileri memnun olmak için hala nedenleri var.

Her iki varlık için Coindesk Endeksleri trend ortaya koyuyor, BTC’nin aşamasında art arda 23. gününe yükseliş, “önemli bir yükseliş trendi” bölgesinde kalıyor. Ether, “yükseliş trendi” ile “önemli yükseliş trendi” arasında gidip geliyor. Bununla birlikte, her iki varlığında da da Cuma günü geçenlerde görülen zayıflık, mevcut sinyallerinde bir düşüşe yol açabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com