Bitcoin 30.000 Doların Altına Düştü, Kripto Fiyatları, XRP Kararında Altcoin Çılgınlığının Tokatlandı

0 30

Bitcoin 30.000 Doların Altına Düştü, Kripto Fiyatları, XRP Kararında Altcoin Çılgınlığının Tokatlandı

Kripto para birimi fiyatları, Perşembe günü Ripple Labs ve XRP belirteci için görünen mahkeme zaferi üzerindeki büyük rallinin ardından Cuma evinden sonra soğudu.

Piyasa harcamalarına göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), Perşembe günü bir noktaya yaklaşık 31.800 $’dan %5’ten fazla düşerek 30.000 $’ın altına düştü.

Sponsor Reklam

Ethereum ayrıca Perşembe günü yükselişinden %4 düşüşle 1.900 dolardan el değiştirmeyi geriledi. Piyasa değerindeki ikinci en büyük kripto daha önce 2.000 doları aşarak üç aylık en yüksek sisteme ulaşmıştı.

XRP yaklaşık 0,69 dolardan veya dünkü 0,93 çıkışından %25 düşüşle işlem görüyordu. Token, Binance’in BNB’sini piyasa sürelerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olarak kısa bir süre devirdi, ancak bugünkü fiyat düşüşünün ardından sıralamada beşinci sıra geriledi.

CoinGlass önlemlerine göre Fiyatlardaki ani düşüş, daha yüksek fiyatlar üzerine bahse giren tacirleri hazırlıksız yakaladı ve 155 milyon teslimat uzun pozisyonunu tasfiye etti. Bu, bir aydaki en büyük tasfiye oldu.

GÜNCELLEME (14 Temmuz 19:20 UTC): Hikaye üzerinden fiyatlar güncellendi. Tasfiye verisi eklendi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com