XRP, ADA Majörler Arasında En Yüksek Kayıpları Verdi; Bitcoin, “Dipten Satın Al” Kararından Bahsederken Kararlı

0 47

XRP, ADA Majörler Arasında En Yüksek Kayıpları Verdi; Bitcoin, "Dipten Satın Al" Kararından Bahsederken Kararlı

XRP ve cardano (ADA) fiyatları, trader’ların yeşil rengi önemli bir token olmadan daha fazla eşyayı alternatif kripto para birimlerinden uzaklaşmasıyla üst üste ikinci gün de düştü. Her ikisi de %3 kadar düştü.

ADA’daki kayıplar, zincir üstü veri analitiği aracı Santiment’in Cardano’daki geliştirme faaliyetinin geçen ay Polkadot ve Kusama’yı geride bıraktığı tüm ağlar arasında en yüksek seviyede bildirmesiyle geldi. Bnb (BNB), BNB Zinciri üzerine kurulmuş bir borç verme ve borç alma platformu olan Venus Protocol’deki büyük bir tasfiye endişesiyle %1,2 düştü.

CoinGecko’dan alınacağına göre, Bitcoin ve ether son 24 saat çok az değişiklik gösterdi ve piyasaları yükseltecek çok az tabaka vardı. Bloomberg’in bildirdiğine göre, Nasdaq beklentilerinin Pazartesi günü ralliden sonra ABD teknoloji hislerinde daha fazla sinyal vermesiyle, daha geniş hisse senedi piyasaları ve endeksler kazançlarını artırdı.

Tüccarlar arasında, yatay fiyat hareketinin ortasında düzleşen sosyal medya forumlarında temellere göre indirimli varlık satın alma sahipliğinde bulunan bir söz olan “tabanı satın al” ifadelerindeki bir gösteri.

“’Dipten satın al’ ifadelerinde büyük bir sahne görüldü. Santiment Pazartesi günü bize bir notta, “Bu, trader’ların süregelen hızlı bir toparlanma sürecinden iyimserliğinin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor” dedi. “Ama son birkaç gün içinde hüsnükuruntuların nasıl önemli ölçüde değerlendirmene bakın.”

Firma, kullanmak için Reddit, X, Telegram ve 4Chan’dan veri topladı. Düşen bahisler, tüccarların artık piyasanın toparlanmasından emin olmadığından ve “piyasa değerlerinin ömrüyle birlikte karamsarlığın yeniden hakim olmaya başladığı” amacı vardı.

Bununla birlikte, kripto borsası Bitfinex’teki analistler, CoinDesk ile paylaştığı bir notta, profesyonel tüccarların getirdiği elde etmek için amaçlara yönelik işlemler ve seçenekler gibi gelişmiş araçları kullanma olasılığı vardı.

Analistler, “Veriler, fiyatın 25.000 $ düşmesinin bir sonraki hafta sonu uzun volatiliteyi azaltmanın yoğun bir şekilde hareketini gösteriyor” diye yazdı. “Çalkantılı dönemlerde, tacirler yüksek volatilitenin devam süreci bekleyebilir ve bundan kâr elde etmek için opsiyon stratejilerini (bire bir veya iki bölüm ayırma gibi) kullanır.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com