Worldcoin’in Yeni Başlatılan WLD Token’ı Büyük Kripto Borsalarında Listelendi

0 54

Worldcoin'in Yeni Başlatılan WLD Token'ı Büyük Kripto Borsalarında Listelendi

Kripto borsaları Binance, Huobi, Bybit ve OKX, Worldcoin’in Pazartesi günü yayına giren WLD tokenini listelemek için hızlandırıyor.

Worldcoin, ChatGPT’nin kurucu ortağı Sam Altman’ın çok abartılı kripto projesidir. Coingecko’dan alınacak bilgiye göre, bu yazının yazıldığı sırada WLD tokeni %11 arttı.

Huobi ve Bybit, belirteci zaten listeledi ve hem para yatırma hem de ticaret mevcut. Bybit, belgeleri OKX gibi Salı günü saat 10:00 UTC’de para çekme işlemini mümkün kılacaktır. Huobi kullanıcıları spot WLD/USDT ticareti yapabilirken, Bybit ayrıca WLD/USDC’yi kullanıma sunmuştur.

Bir blog gönderisine göre Binance, Worldcoin’i listeleyecek ve WLD ve bitcoin (BTC) ile USDT için Pazartesi günü saat 9:00 UTC’de “ve geçici olarak bu spot ticaret çiftleri için ticarete başlayacak”. Binance, Salı günü saat 9:00 UTC’den ilgili para çekme işlemlerine izin verecek.

OKX, Pazartesi günü saat 07:00 UTC’de para yatırmayı etkinleştirdi ve bir basın kuruluşunu “Token yükleme yükümlülüğünü karşıladığında” WLD/USDT’yi listeleyecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com