Elon Musk, Twitter Markasını X Olarak Değiştirerek Wannabe Token Puanlarını Teşvik Etti

0 74

Elon Musk, Twitter Markasını X Olarak Değiştirerek Wannabe Token Puanlarını Teşvik Etti

Elon Musk’a ait Twitter, ikonik mavi kuş logosunu bir X sembolü için terk etmeye başladığında, ‘X’ markalı birkaç jeton bir gecede merkezi olmayan borsalarda (DEX) ortaya çıktı.

Musk, kullanıcıları değişiklik hakkında ilk olarak hafta sonu tweet attı. Twitter CEO’su Linda Yaccarino Pazar günü yeniden markalaşmayı doğruladı.

Yaccarino, “X, ses, görüntü, mesajlaşma, ödemeler/bankacılık merkezli – fikirler, mallar, hizmetler ve planlama için küresel bir pazar yönlendirme sonsuz etkileşimin sonucu halidir” dedi. “AI tarafından oluşturulan X, hepimizi hayal etmeye başladığımız şekillerde birbirine bağlayacak.”

Nisan 2023’te Musk, Twitter’ı X Corp. ile birleştirdiğinde, X.AI Corp.’u da bir yapay zeka girişimi olarak kaydettirdi. Twitter şefi daha sonra “evreni anlamak” için kendi yapay zeka şirketi olan xAI’yi kurdu.

Sponsor Reklam

Çok sayıda X jetonu artık birden fazla blockchain ağında ortaya çıktı. Bunlar, gelecek aylar için uygun bir yol haritasına sahip olduğu iddia eden belirteçlerin yanı sıra yeni çalıştırma pompala ve boşaltma şemaları olan belirteçleri bütünü. Parçaları biri, Mayıs projesi kapanmış olmasına rağmen 24 saat içinde %1.200’e kadar yükseldi;

Musk’ın tweet’lerini takip eden hafta sonu fırsatçı geliştiriciler tarafından daha yeni belirteçler yayınlandı. “AI-X” olarak Ölüm ve Musk’ın uzay teknolojisi şirketi SpaceX ile aynı logoya sahip bir tanesi 10 kat sıçradı. Bir Musk tweet’inden sonra “Deus X” olarak bir başkasını %2.600 artırdı.

Profesyonel tüccarlar CoinDesk’e, bitcoin (BTC) ve eter (ETH) gibi büyük tokenlerin düşük oynama dönemlerine dayanması nedeniyle bu tür bir coşkunun var olduğunu ve bazı piyasa hakimiyetini göğüs madeni paraları ve düşük limitler üzerinde kumar oynamaya zorladığını söyledi.

Kripto fonu DFG’nin kurucusu James Wo, böyle bir göğüs saplantısının doruğunda CoinDesk’e “Meme paraları, beğenmesek de beğenmesek de kripto ticaret ortamının büyük bir parçası” dedi. “Bitcoin ve ether gibi en büyük para birimlerinin oynaması çok düşük olsa da, tüccarların başka yerlerde dağıtım araması doğaldır.”

“Mem ticaret, aşırı getiri elde etmeye başlama devletlerini bir yönüyle, ancak sonuçta, olumlu tarafı çok büyük olabilir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com