Sei Mainnet, Testnet’in Oluşturduğu 7,5 Milyondan Fazla Cüzdan Gördükten Sonra Yayında

0 35

Sei Mainnet, Testnet'in Oluşturduğu 7,5 Milyondan Fazla Cüzdan Gördükten Sonra Yayında

Katman 1 blok zinciri Sei’nin yapıları şirketi olan Sei Labs, başarılı bir ağ aşamasının ardından ana ağının artık canlı olduğunu duyurdu. Blok zincirinin yerel belirteci SEI, bugün diğerlerinin yanı sıra Binance, Kraken ve Huobi gibi borsalarda da yayına girdi.

Blok zincirinin bölümleri ekip, Sei’nin odak noktasının, gizli varlıkları kolayca takas etme koruma sağlayan bir zincir teşkil olduğunu söyledi. Bunun sosyal platformlar, oyunlar veya NFT’ler için varlıkların anlam kazanması fark etmez, Sei en bilgisayarlı deneyimi sunmayı umuyor.

Sei Labs’ın kurucu ortağı Jeff Feng, CoinDesk ile yaptığı bir röportajda, “1. katmanların çoğu teknik bir sorunu çözmeye çalışıyor, oysa bizim görevimiz sorunu varlıkları kolayca değiş tokuş yaparak ortaya çıkıyor” dedi.

Sponsor Reklam

Feng, “Sei’nin merkezi olmayan finans (DeFi) odaklı bir zincir olduğu konusunda bir yanlış kanı var, ancak biz daha çok sosyal platformlara, oyunlara ve karbon kredilerine odaklanıyoruz” diye ekledi. “DeFi varlıklarının alım satımı için pek çok başka yer var” dedi.

Sei, diğer zincirlere kıyasla hızıyla gurur duyar. Kurucu ortak Jay Jog’a göre Sei, Solana’dan 10 kat daha hızlı ve protokol istikrarını sağlamak için 100 milisaniyelik bir arabellekle 250 milisaniye gibi kısa bir sürede işlemin kesin konumuna ulaşabiliyor. İşlem kesinliği, kripto işlemlerinin değiştirilemeyeceği veya süresinin çevrilemeyeceği garantisini ifade eder.

Sushiswap’in merkezi olmayan fazla kalıcı vadeli işlem borsasının dağda gözetleyenlerini ekleyen basın açıklamasına göre Sei’nin üzerinde 200’den ekip ve 7,5’ten fazla farklı cüzdan var.

Mayıs ayındaki Sei laboratuvarları, aralarında Jump Crypto, Multicoin Capital ve Flow Traders gibi kişilerin da bulunduğu iki fonlama turunda 30 milyon dolar topladı.

Sei’nin kuruluş ortakları daha önce Goldman Sachs, Robinhood ve Binance’de çalıştı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com