First Mover Americas: Avrupa’nın İlk Noktası Bitcoin ETF’si Hollanda’da Açıldı

0 31

First Mover Americas: Avrupa'nın İlk Noktası Bitcoin ETF'si Hollanda'da Açıldı

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

First Mover Americas: Avrupa'nın İlk Noktası Bitcoin ETF'si Hollanda'da Açıldı

Sponsor Reklam

en iyi hikayeler

Londra merkezli Jacobi Varlık Yönetimi, listelenmiş Avrupa’nın ilk spot bitcoin borsa yatırım fonu (ETF), ilk onaylanmasından yaklaşık iki yıl sonra Euronext Amsterdam’da. Jacobi FT Wilshere Bitcoin ETF, Guernsey Finansal Hizmetler Komisyonu (GFSC) tarafından toplanma ve “BCOIN” yönetimi altında işlem görür. Jacobi Salı günü sağlayacağını, fonun velayetinin Fidelity Digital Assets tarafından sağlandığını ve ticaret şirketi Flow Traders’ın piyasa sağlayıcı olarak faaliyet gösterdiğini duyurdu. Jacobi, 2022’de listeleme planları ile ilk olarak Ekim 2021’de onay aldı. Ancak firma, geçen yıl zorlu kripto güvenlik koşulları nedeniyle planlarını geri çekmeyi seçti.

Bitcoin (BTC) için yatırım durumu, muhafazaları “makro manzara” Coinbase’deki (COIN) mevcut genişlemelerin bazılarında gezinmeye zorlayıcı olabilir. söz konusu Perşembe günü bir araştırma raporunda. Raporda, üretken yapay zeka (AI) gibi yeni teknolojilerin ortaya çıkmasıyla ortaya çıkmasıyla ortaya çıkan unsurların hareket ettiği ve bunun yeni bir kapsamı para politikasının çağının habercisi olabileceği belirtildi. Coinbase, ABD’deki hükümet harcamalarının yayılmasını ve bunun ekonomik büyümeyi sona erdirdiğini ancak önümüzdeki birkaç yıl içinde ülkedeki tahmini ödeme maliyetini artırdığını belirtiyor.

Bitcoin ve Ethereum, Salı günü biraz değişmeden kaldı ve sırasıyla 29.350 Dolar ve 1.840 Dolardan işlem gördü. Piyasaya göre dünyanın en büyük kripto para birimi, son birkaç hafta içinde yönsel bir ivme bulmada zorlandı ve son derece dar bir aralıkta işlem gördü. Piyasayı sarsmak için olası bir katman, bir spot bitcoin ETF olacaktır. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yakında bir karar verebilir veya verebilir, ancak analistler, Grayscale’in bitcoin tröstünü geliştirme planları nedeniyle SEC’e karşı açtığı davada bir mahkemenin – belki de bugün en kısa sürede – bir karar vermeyi bekliyorlar ( GBTC) bir ETF’ye. Kripto sürücüsünün büyük bir noktasında yatay seyreden Hedera Hashgraphs HBAR, son 24 saat %12 tırmanarak daha iyi performans hapishaneleri devam ediyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com