Proje inceleme NFTDELİ (DELI)

0 70

NFTDELİ projesini inceledik.

21 Mart tarihinde başlayan ön satışı gösterilen yoğun ilgiyle birlikte 2 saat 45 dakika içerisinde tamamlanan NFTDeli Token’ın arzı 0,005 TL’den yapılırken, ön satışa katılma hakkı yalnızca “Bitcicoin” sahiplerine verildi. Arzının ardından #Bitci kullanıcılarının işlemlerine açılacak olan NFTDeli Token’ın listelemesi ise Vesting yöntemiyle yapılıyor.

Sponsor Reklam

Yenilikçi bir NFT marketplace olan ve Türkiye’nin öncü blokzincir teknolojileri ar-ge markası Bitci tarafından geliştirilen NFTDeli, Bitcichain blokzinciri üzerinde çalışıyor. NFT marketplace’te dijital sanat, spor koleksiyonları ve eşsiz projelerin keşfedilmesine ve alınıp satılmasına imkan sağlayan NFTDeli, kullanıcılarına inovatif ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Kullanıcı odaklı bir utility token olan DELI Token, NFT koleksiyonlarını ve alım satım deneyimini de geliştiriyor. NFTDeli platformu üzerinde çeşitli kullanım alanları ve avantajlar sunan NFTDeli Token, bu özelliğiyle de kullanıcılarına daha fazla söz hakkı ve ödül sunuyor.

NFTDeli, Bitcichain üzerinde çalışan bir NFT alım satım platformudur.

NFTDeli, kullanıcıların dijital koleksiyon ürünleri satın almasına ve açık arttırmaya çıkarmasına olanak tanıyan, topluluğa ait bir NFT pazarının operatörüdür. NFTDeli Platformu üzerinde NFT alım ve satım gerçekleştirebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com