Proje inceleme Bitcicoin (Bitci)

0 78

Bitci Coin’i inceliyoruz…

 

 

Kayıt olarak işlem açmak için buraya tıklayınız.

BITCICOIN  (bitci)

🟠Bitcicoin (BITCI) projesi Bitci Technology adlı bir şirket tarafından 2018 yılında hayata geçirildi. Şirketin Bodrum merkezli olarak faaliyetlerini sürdürdüğü bilgisine internet üzerinde erişebiliyoruz.

🟠Bitci Technology, blockchain teknolojisinin gelişimi adına çalışmalara imza atan bir araştırma şirketi olarak görülebilir.
Şirketin çok sayıda geliştirici, dijital pazarlama çalışanı ve yöneticiden oluştuğu belirtiliyor. Bitcicoin projesi yola çıktığı ilk andan itibaren çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Sonuç olarak işletmelerin blockchain alanında faaliyet gösterebilmesine olanak sunacak yenilikçi bir platform meydana getirildi.

Sponsor Reklam

🟠Bitcicoin (BITCI) projesi kapsamında sunulan olanak ve imkanlardan detaylı bir şekilde yazının devam eden bölümlerinde bahsedeceğiz. Projenin kullanıcılara getirdiği olanaklar arasında fan token’lerden marka token’lerine kadar çok sayıda seçenek yer alıyor.

🔸Aynı zamanda yaptığı büyük sponsorluk sözleşmeleri ile dünya çapında da tanınır hale gelmeye çalışmaktadır.

🟠Bitcicoin, BitciPay sistemi ile entegre çalışan tokendir. Bitcicoin sayesinde, taraftarı olduğunuz kulübün tokenlerini almanız mümkün. Yapacağınız satın alımların ardından, Fan Token sahiplerine özel olan etkinliklere de katılabilirsiniz.

🟠 Bitci’nin kendi coinini çıkarırken ki asıl amacı, şirket ve kurumların blok zinciri teknolojisine daha hızlı geçmesini sağlamaktır. Blok zinciri teknolojisine hızlı ve kolay geçiş yapmak isteyen kurum veya şirketler, Bitcicoin’i kullanabilirler.

🟠 Bitcicoin’i anlamak adına, Bitcichain’in özelliklerini de bilmek gerekebilir. Bitcinin kendi blok zinciri olan Bitcichain, kendi içerisinde 4 farklı hizmet/özellik barındırmaktadır. Bunlardan ilki Bitcicoin, ikincisi Bitciwallet, üçüncüsü Bitciexplorer, dördüncüsü ise Brand / Fan Token olarak belirtilmiştir. BitciPay sayesinde, bu hizmetler/özellikler arasından dilediğinizi seçerek kolay ödeme yapmanız mümkündür.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com