PayPal USD Raporu Piyasayı Ateşleyemediğinden Bitcoin, Ether Düz; SHIB Destek Buluyor

0 106

PayPal USD Raporu Piyasayı Ateşleyemediğinden Bitcoin, Ether Düz; SHIB Destek Buluyor

Finans devi PayPal önümüzdeki günlerde bir stablecoin’in planladığını açıklasa bile, büyük kripto paralar son 24’ün ortasında kaldı – bu, temel gelişmelere rağmen genel piyasa görüntüsünün ılık sonucunu gösteriyor.

Bitcoin, Avrupa sabah saatlerinde 29.100 doların biraz üzerinde işlem gördü ve bu, son beş yıldan beri büyük ölçüde kaldı bir seviye. Varlığın fiyat oynaması, piyasaya giren yeni paranın eksikliğini beklediği rekor bir düşük seviyeye ulaştı.

Ether (ETH), bnb (BNB) ve cardano (ADA) benzer şekilde çok az değişti. Dogecoin (DOGE) ve Avalanche blok zincirinin avax’ı (AVAX) %1,5 düşerek büyük tokenler arasında kayıplara öncülük etti.

Madeni paraya dönüşen Göğüs Projesi Shiba Inu’nun (SHIB) jetonları, tacirlerin geçen hafta %25’lik bir diziyle kar elde çalışmasının ardından Avrupa’nın erken işlem saatlerinde istikrar kazandı.

CoinDesk’in geçen hafta bildirdiği gibi, hedef geliştiricileri, tüm ekosistem projelerini gerçek anlamda dijital kimliklere bağlayarak genel kullanıcılar arasında güveni artıracaklarını söylediler. Bu, 2021 boğa koşusunda en çok kazananlar arasında yer alan jetonlar için hisyatı canlandırdı.

Bu arada, bazı gözlemciler, PayPal USD’ye (PYUSD) genel olarak zayıf bir tepki vermesine rağmen, kripto pazarlarının uzun beklentileri konusunda iyimser olmaya devam etti.

New York merkezli ödeme devi PayPal Pazartesi günü yapacağını, PayPal USD (PYUSD) stablecoin’ini yakın kullanıcıların kullanımına sunacağını ve böylece büyük bir finans şirketinin ilk kez kendi stablecoin’ini çıkaracağını söyledi.

Kullanıcılar, PayPal ile uzantıları harici dijital cüzdanlar arasında PYUSD aktarabilir, mal ve hizmetler için tıslamak için belirteçleri kullanır veya PayPal’ın yargılaması herhangi bir kripto para birimini PYUSD’ye ve PYUSD’den dönüştürebilir.

Kripto borsası BTSE’nin COO’su Jeff Mei bir Telegram mesajında, “Paxos Trust Co. ile işbirliği içinde bir ABD doları sabit para birimi olan PayPal USD (PYUSD), dijital ortamda önemli bir gelişmedir” dedi. “Geleneksel finansal ağlar ile kripto dünyası arasındaki yakınlaşmanın gerçekleşmesini gösteren bu haber, kripto para mülkiyeti için kesinlikle olumlu.”

Mei, “düzenleyiciler bunu açık kollarla karşılarsa, daha fazla ABD fintech ve ödeme şirketi proaktif olarak dijital para birimlerini keşfettiğini gördüğünü ve hatta yeni lansmanlara doğru uyumlu bir geçiş yerlerinde” dedi ve başarılı lansmanların konseptine güven aşılamaya yardımcı olabileceği de sözlerine ekledi. özellikle “geçen yılki Terra USD gerilemesinin ardından.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com