Parrot Finance Pazartesi Günü PRT Token Geri Alımına Başlayarak Ateşli Oylamayı Sınırlandıracak

0 38

Parrot Finance Pazartesi Günü PRT Token Geri Alımına Başlayarak Ateşli Oylamayı Sınırlandıracak

Kuşatılmış DeFi protokolü Parrot Finance, Discord sunucusundaki gönderilere göre, PRT tokenini zamanla kullanımdan kaldırmaya yönelik aktivist yatırımcının elindeki bir planla ilerliyor ve itfalara Pazartesi günü başlayacak.

Solana merkezli borç verme ve stabilcoin görevlileri, OpenBook merkezi olmayan borsada kurulan bir stablecoin hizmeti aracılığıyla tüm satıcılardan PRT jetonlarını her biri 0,0045 $’dan satın almayı planlıyor. Bu itfa süresi sekiz hafta sürecek ve Parrot’un yönetişim belirteci olan PRT’nin kullanımdan değerleriyle sona erecek.

İtfa yığınlarının yeşil ışığın yakılması, Parrot’un hazinesinin bir dilimini – 70 milyon doların kuzeyinde – token sahiplerine iade etmek için yapılan bir bölümün sezonunun başında. Orantısız bir %99 lehte geçti, ancak Parrot’un geliştirici ekibinin hazinenin kendisine ayırdığını düşünen küçük görüşlerinin tepkisiyle karşılaştı.

Parrot ve PRT’nin yerli yatırımcıları, koydukları değerlerin yaklaşık onda bir geri kazanmayı bekleyebilirler. Yeni gelenler, özellikle de Parrot’un liderlerine bir itfa programı için baskı yapan aktivist odakları, ne zaman satın aldıklarına bağlı olarak birçok kat yapabilirler.

Parrot’un itfa programı, girişimcilik ve girişim yatırımcılarından 90 milyon doların üzerinde bir savaş sandığı toplamasına rağmen alev almayı başaramadığı Solana blok zincirindeki yüksek işletimin iki yılını barındırıyor.

Token, yazının yazıldığı sırada 0,004376 dolardan satış alma fiyatının biraz altında işlem görüyordu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com