Kripto Yatırımcıları Artık BIT Borsasında XRP Opsiyon Ticareti Yapabilir

0 31

Kripto Yatırımcıları Artık BIT Borsasında XRP Opsiyon Ticareti Yapabilir

Kripto para türevleri borsası BIT, Perşembe günü ödemeye odaklı kripto para birimi XRP’ye bağlı seçenekleri başlattı.

Borsa bir basın hizmeti, yeni ürün Kullanıcıları kripto para birimini tutmak zorunda XRP opsiyonlarını alıp satmasına imkan tanıyacağını ve kar ve zararların ABD dolarının minimum hesaplanacağını da sözlerine ekledi. Kurumsal likidite sağlayıcısı OrBit Markets, sipariş defteri likiditesi oluşturmakla görevlendirildi.

Yeni ürün, BIT’in bitcoin (BTC), ether (ETH), Cardano’nun ADA’sı, Toncoin (TON) ve Milady Coin (LADYS) üzerindeki mevcut seçenekler paketini genişletiyor.

Opsiyonlar, alıcıya dayanak varlığı belirli bir zamanda veya öncesinde belirlediğiniz bir fiyattan alma veya satma hakkı veren türev sözleşmelerdir. Alım opsiyonu alım hakkı, satış opsiyonu ise satış hakkı verir.

Sponsor Reklam

Tüccarlar genellikle düşüş/yükselme risklerini azaltma veya spot piyasa varlıklarının üzerine opsiyon “yazarak” ek gelir elde etmek için opsiyonları riskten korunma aracı olarak kullanırlar.

“XRP satış ticaretini hem kurumsal hem de bireysel tüccarlar için erişilebilir hale getiren ve dağıtım tüccarları için aynı anda uzun ve kısa vadeli alım satımı sağlayan ilk borsalardan biri olmaktan gururlu.

XRP, basın süresi 30,88 milyarın üzerinde bir piyasa ömrüne sahip olan dünyanın en büyük beşinci kripto para birimidir. Kripto para birimi, diğer alternatif madeni paralar gibi, bitcoin ve ether’den daha değişken olma olasılığı.

BIT’in XRP borsa listeleme kararı, ABD Bölge Mahkemesinin, ABD SEC’in XRP satışları yoluyla menkul kıymetler yasasını koruduğu için Ripple Labs aleyhine açtığı davada merakla beklenen bir davada, XRP’nin merkezleri üzerinden teklif aldıkları bir menkul kıymetin bulunmadığını söylemesinden haftalar sonra geldi. biri doğrudan kuruluşlara satıldığında. Ayrım, SEC’in tüm alternatif kripto para birimlerini aynı fırçayla boyama girişimlerinde bir anahtar attı.

O zamandan beri, birkaç borsa XRP spot piyasasını yeniden listeledi. Daha yakın zamanlarda SEC, mahkeme kararına itiraz etmek istedi ve yeni bir kişiyi tavsiye etti.

XRP, 13 Temmuz mahkeme kararının ardından %70’in üzerinde artarak yaklaşık 95 sente ulaştı. CoinDesk kurallarına göre o sınırlamalardan beri, basın zamanında 65 gönderilen işlemi yapmak için geri çekildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com