Amerika’ya İlk Taşıyan: Bitcoin Haziran’dan Bu Yana En Düşük Seviyeye Düştü

0 51

Amerika'ya İlk Taşıyan: Bitcoin Haziran'dan Bu Yana En Düşük Seviyeye Düştü

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto para piyasalarındaki en son hareketlerini içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

Amerika'ya İlk Taşıyan: Bitcoin Haziran'dan Bu Yana En Düşük Seviyeye Düştü

en iyi hikayeler

Bitcoin (BTC) çok dar ticaret aralığından çıktı, ancak boğaların incelemelerine bakmak değil. Önde gelen kripto para birimi, Perşembe günü erken yerleşim yeri 21 Haziran’dan bu yana en düşük seviyeli olan 28.346 dolara kadar geriledi. Düşüş, bu hafta başında başlayan yükselişi genişletti ve Wall Street’teki riskten kaçınmayı yaşıyor. Eskiden çok sıcak olan borsa ortalamaları, Ağustos ayındaki faiz oranı korkuları, bankacılık sektörü endişeleri ve satış nedenlerinin başında gelen endişeleri ile geriledi. BTC’deki aşağılama yönü oynaklık, ABD Emtia ve Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) Tüccarların Taahhüdü (COT) raporunun, kaldıraçlı fonların – koruma fonları ve emtia ticaret danışmanlarının – CME kartlarıki nakit ödemeli bitcoin kuşağında düşüş bahislerini artırmadığını günler sonra geldi . 8 Ağustos ile haftada bitti.

Ödemeler cihazı PayPal geçici olarak Duraklat Şirket Çarşamba günü bulunduğu yerden, ülkedeki mali bağlantılarına göre daha katı kurallara sahip bulunarak Birleşik Krallık’ta 2024’ün bir tanesine kadar kripto alımları yapacağını söyledi. Şirket, daha önce PayPal hesapları aracılığıyla kripto varlıkları satın almış olduklarını platformda tutabileceğini veya istediğini zaman satabileceğini söyledi. Ancak 1 Ekim’den itibaren yeni satın alma yapma özelliği devre dışı bırakılacak. PayPal’ın yaptırdığı, “Bu önlemi, Birleşik Krallık Finansal Yürütme Otoritesi (FCA) tarafından kendilerine giren ve kripto para birimlerinin bulunduğu kripto satın alabilmesi için ek izleme isteğini yeni kurallara yanıt olarak verdikleri” dedi. Bu, şirket son haftalarda, özellikle Amerika Birleşik devletlerinde, ödeme devinin bu ayın başında duyurduğu bir stabilcoin olan PayPal USD’nin (PYUSD) piyasaya sürülmesiyle kriptodaki ayak izini hızlandırmasıyla ortaya çıkıyor.

Blockchain teknolojisinden yararlanan bir yapay zeka projesi olan Jada AI, kabarmak Alternatif yatırım grubu LDA Capital’den 25 milyon dolar. CoinDesk ile barındırdığı bir e-posta duyurusuna göre projesi, kurumlar için karar veren yardımcı olan ve operasyonlarını sistematik hale getiren AI hizmetlerini sunmayı amaçlıyor. Sermaye, girişimci geliştirici ekibini büyütmek ve yeni grupları kullanmak için kullanmaktır. Jada, AI hesaplamalarının ağa katılan düğümler arasında yürütüldüğü blok zincirini temel bir konut çalışır. Jada AI yöneticisi Diego Torres, CoinDesk’e bir e-posta ile “Bu, AI’nın hızının, bilgi işlem verimliliğinin verimli bir şekilde düzenlenmesini sağlamak için müdahale edilmemesine, çapraz doğrulanmasına ve eşit olarak dağıtılmasına izin veriyor” dedi.

günün tablosu

Amerika'ya İlk Taşıyan: Bitcoin Haziran'dan Bu Yana En Düşük Seviyeye DüştüAmerika'ya İlk Taşıyan: Bitcoin Haziran'dan Bu Yana En Düşük Seviyeye Düştü

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com