First Mover Americas: Ether ETF’leri için Yarış Altı Varlık Yöneticisinin Dosyalaması İle Başladı

0 41

First Mover Americas: Ether ETF'leri için Yarış Altı Varlık Yöneticisinin Dosyalaması İle Başladı

Bu makale ilk olarak yayınlandı İlk Taşıyan CoinDesk’in günlük haber bülteni, kripto piyasalarındaki en son hareketler içinde ortaya koyuyor. Her gün gelen kutunuza almak için abone olun .

Son Kriterler

en iyi hikayeler

Altı kadar varlık yöneticisi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa’ya (SEC) eter (ETH) işlemlerine dayalı borsa yatırım fonları (ETF’ler) için başvuruda bulundu. Bloktan ilk olarak 28 Temmuz’da Volatility Shares Ether Strateji ETF’si çıktı. Bu dosyalamayı hızlı bir şekilde beş başka başvuru izlendi: Bitwise Ethereum Stratejisi ETF, VanEck Ethereum Stratejisi ETF, Roundhill Ether Stratejisi ETF, ProShares Kısa Eter Stratejisi ETF ve Grayscale Ethereum Futures ETF’nin tamamı 1 Ağustos’a kadar SEC’e sunuldu. Grayscale şu anda Yönetim altında 3 milyar dolardan fazla varlığa sahip Grayscale Ethereum Trust (ETHE). Dün itibariyle %41,5 olan net varlıkların değerli önemli bir indirimle uzun bir ticaret döneminde zarar gördü.

Son yıllarda dev bir Bitcoin zulası biriktiren yazılım geliştiricisi MicroStrategy (MSTR), götürmek için başvurdu gelirleri daha fazla bitcoin satın almak için kullanma planları ile 750 milyon dolara kadar hisse satışı. Haber, şirket Salı maçından sonra ikinci çeyrek sonundan hemen sonra geldi. Geçen ay yapılan bazı küçük bitcoin alımları da dahil olmak üzere, MicroStrategy’nin 31 Temmuz itibariyle elinde bulunduğu miktar, cari boyutları yaklaşık 4,5 milyar dolar değerinde 152,800 jetona ulaştı. Sonlarına göre haberler, hızla yaklaşık %3 yükselen ve kısa bir süre için 30.000 doları aşan bitcoin’e destek verdi. Fiyat o zamandan beri mevcut 29.500 geri çekildi.

Binance, Çin’i kendi merkezi olarak görüyor en büyük tarafından incelenen belgelere göre, pazarın ardından Güney Kore, Türkiye, Vietnam ve Britanya Virjin Adaları geliyor. Wall Street Gazetesi . Journal, Çin’de kripto yasağına rağmen, Binance ekiplerinin olası suç faaliyetlerini tespit etmek için Çin kolluk kuvvetleriyle düzenli olarak işbirliği yaptığını bildirdi. Rapora göre ayrıca ülke içinde 900.000 aktif kullanıcı var. Borsa sözcüsü, CoinDesk’in yorum talebine hemen cevap kararı. Journal’dan Veri, Çin’in Binance için 80,6 milyar getirdiği bir ölüde görevli işlem ve 9,4 milyarda bir spot yaşadığı gösteriliyor. İkinci sıradaki Güney Kore, 56,9 milyar varilde gemide işlem hacmi ve 1,39 milyarda spot hacim sağlayan ve beşinci sıradaki Britanya Virjin Adaları, 12,82 milyar gittiği spot hacim ve 5 milyarda varken işlem hacminden sorumlu.

Günün Tablosu

First Mover Americas: Ether ETF'leri için Yarış Altı Varlık Yöneticisinin Dosyalaması İle Başladı

Feragatname: Bu makale, yalnızca okuyucuyu doğru bilgilerle bilgilendirmek amacıyla CoinDesk gazetecileri tarafından yazılmış ve düzenlenmiştir. Glassnode’dan bir bağlantıya tıklarsanız, CoinDesk komisyonu kazanabilir. Daha fazlası için bkz. Etik Politikası .

– Omkar Godbole

Leave A Reply

Your email address will not be published.

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com